Poprzedni artykuł: Otylia Jędrzejczak spodziewa się dziecka? Jej wpis na Facebooku sporo... Następny artykuł: Zobaczcie, jak Lewandowscy ubierali choinkę i... dotychczasowe zdjęcia...

Ewa Chodakowska zostanie mamą? Kiedy planuje urodzić?

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Ewa Chodakowska
Trenerka wraz z mężem, Lefterisem Kavoukisem są gotowi na rodzicielstwo. Czy zaczęli już na poważnie starać się o potomstwo?

Ewa i Lefteris nigdy nie ukrywali, że chcieliby mieć przynajmniej jedno dziecko, lecz jak do tej pory, szczegóły co do tego kiedy miałoby się ono pojawić na świecie nie były znane. W rozmowie z "Fleszem" trenerka zdradziła swoje plany.

Nie chcę, by decyzja o ciąży była podyktowana presją otoczenia, która, przyznaję, teraz jest jeszcze silniejsza. Oboje z Lefterisem bardzo chcemy być rodzicami. Planujemy, że nasze marzenie spełni się w ciągu dwóch lat. Sama pochodzę z dużej rodziny i mam świetny kontakt z dziećmi moich sióstr

Zobaczcie także:  Kolejny słynny piłkarz zostanie ojcem! Pozazdrościł Lewandowskiemu?

Na razie jednak zapowiadają się w jej życiu inne zmiany. Trenerka wraz z mężem będą przenosić i powiększać fitness club Be Active.

Znaleźliśmy już nową lokalizację w Wilanowie. Chcemy, by nasze studio było bardziej luksusowe i przestronne. Dzięki tej zmianie będziemy mogli organizować jeszcze bardziej zróżnicowane treningi i wprowadzić nowe aktywności – zdradziła Ewa.

Informacje o jej pozostałych planach przeczytacie w nowym "Fleszu".

Czy czekacie na to, aż Ewa Chodakowska dołączy do grona przyszłych mam? :)

Zobaczcie także:  Wojtek Szczęsny zostanie ojcem? Marina mówi o... przygotowaniach do ciąży!

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 10:13

Nasze propozycje