Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Otylia Jędrzejczak spodziewa się dziecka? Jej wpis na Facebooku sporo... Następny artykuł: Zobaczcie, jak Lewandowscy ubierali choinkę i... dotychczasowe zdjęcia...

Ewa Chodakowska zostanie mamą? Kiedy planuje urodzić?

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Ewa Chodakowska
Trenerka wraz z mężem, Lefterisem Kavoukisem są gotowi na rodzicielstwo. Czy zaczęli już na poważnie starać się o potomstwo?

Ewa i Lefteris nigdy nie ukrywali, że chcieliby mieć przynajmniej jedno dziecko, lecz jak do tej pory, szczegóły co do tego kiedy miałoby się ono pojawić na świecie nie były znane. W rozmowie z "Fleszem" trenerka zdradziła swoje plany.

Nie chcę, by decyzja o ciąży była podyktowana presją otoczenia, która, przyznaję, teraz jest jeszcze silniejsza. Oboje z Lefterisem bardzo chcemy być rodzicami. Planujemy, że nasze marzenie spełni się w ciągu dwóch lat. Sama pochodzę z dużej rodziny i mam świetny kontakt z dziećmi moich sióstr

Zobaczcie także:  Kolejny słynny piłkarz zostanie ojcem! Pozazdrościł Lewandowskiemu?

Na razie jednak zapowiadają się w jej życiu inne zmiany. Trenerka wraz z mężem będą przenosić i powiększać fitness club Be Active.

Znaleźliśmy już nową lokalizację w Wilanowie. Chcemy, by nasze studio było bardziej luksusowe i przestronne. Dzięki tej zmianie będziemy mogli organizować jeszcze bardziej zróżnicowane treningi i wprowadzić nowe aktywności – zdradziła Ewa.

Informacje o jej pozostałych planach przeczytacie w nowym "Fleszu".

Czy czekacie na to, aż Ewa Chodakowska dołączy do grona przyszłych mam? :)

Zobaczcie także:  Wojtek Szczęsny zostanie ojcem? Marina mówi o... przygotowaniach do ciąży!

Foto: Instagram

Polecany film

małgorzata kożuchowska o spędzaniu czasu z dzieckiem


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2017, 21:50

Nasze propozycje