Poprzedni artykuł: Witaminy niezbędne dla zdrowia i urody Następny artykuł: To zdjęcie wywołało burzę w sieci! Znana blogerka pokazała swój wstydl...

Dominika Gwit jest... zakochana! Jak wygląda ukochany aktorki?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, związki, dominika gwit
Aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą! Kto wywołuje ten promienny uśmiech na jej twarzy? :)

O Dominice Gwit mówią ostatnio wszyscy - brawurowy taniec aktorki w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" zachwycił jurorów i publiczność. Trudno nie zauważyć, że dziewczyna ostatnio kwitnie - mimo, że po głośnej metamorfozie sprzed kilku lat wróciła już do poprzedniej wagi, wydaje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Niedawno zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Viva", jak trudny był dla niej okres diet i ostrzegła inne dziewczyny przed popadnięciem w przesadę. Obecnie, jak sama mówi, akceptuje siebie i jest w szczęśliwym związku ze swoim chłopakiem, Wojtkiem.

Wojtek był obecny na widowni "Tańca z gwiazdami" i dopingował Dominikę podczas jej ostatniego występu. Jak się poznali? Podobno spotkali się podczas premiery teatralnej sztuki, w której zagrała Dominika. Wojtek podszedł do niej, by pogratulować sukcesu i... tak to się zaczęło :) Dziś tworzą szczęśliwą parę - widać, że bardzo im na sobie zależy i świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Okazuje się, że Wojtek w przeszłości również zmagał się nadwagą - podobno schudł 50 kg i obecnie biega w maratonach. Bez wątpienia świetnie rozumieją się z Dominiką - wystarczy spojrzeć na aktorkę, której miłość wyraźnie służy :)

Jak wam się podoba chłopak Dominiki? Tworzą udaną parę?

Zobacz też: Kinga Rusin pierwszy raz szczerze o rozwodzie z Tomaszem Lisem. Co powiedziała?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:47

Nasze propozycje