Poprzedni artykuł: Prawa kobiet w pracy - jak walczyć o swoje? Następny artykuł: Rafał Maślak oświadczył się ukochanej! Zobaczcie pierścionek zaręczyno...

Kingi Rusin pokazała seksowne zdjęcie w mini! Zobaczcie, jak skomentował je... Piotr Kraśko

Kobieta,
,
, tagi: Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Kinga Rusin wciąż nas zachwyca! Dziennikarka wyglądała przepięknie podczas prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Nie tylko na nas zrobiła wrażenie ;)

Mamy wrażenie, Kinga Rusin... młodnieje! Ostatnio nawet jej córka, Iga Lis dodała zdjęcie, które podpisała "Kiedy mama wygląda młodziej od ciebie".

Dziennikarka utwierdziła nas w tym chociażby w ostatni weekend, dodając na swój Instagram fotografię ze studia "Dzień Dobry TVN". Prezentowała się na niej w krótkiej sukience i butach muszkieterkach.

Wpis nie uszedł uwadze Piotra Kraśko, który tworzy z nią duet w programie śniadaniowym, a prywatnie jest też jej wieloletnim przyjacielem (żona dziennikarza Karolina Ferenstein-Kraśko i Kinga przyjaźnią się od lat :). 

Dziennikarz skomentował więc zdjęcie swojej koleżanki wymownym tekstem:

I jak się skupić w pracy...

Taki komentarz zupełnie nas nie dziwi :) Też uważamy, że Kinga Rusin wygląda wprost zjawiskowo - uwiebiamy jej styl i... zazdrościmy tak pięknej, nieskazitelnej cery! 

Polecamy także:  Kinga Rusin skomentowała zdjęcie swojej córki z Tomaszem Lisem. Co napisała?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje