Poprzedni artykuł: Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna, by... podobać się fa... Następny artykuł: Dakota Johnson zaliczyła wpadkę na premierze "Ciemniejszej strony Grey...

45-letnia Kinga Rusin wygląda młodziej niż... jej nastoletnia córka! Zobaczcie zdjęcie, które do sieci wrzuciła Iga Lis

Kobieta,
,
, tagi: iga lis, styl gwiazd, Kinga Rusin
"Kiedy mama wygląda młodziej od ciebie" - tak Iga Lis skomentowała nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Dzieli je 28 lat. Uwierzycie?

17-letnia Iga Lis twierdzi, że jej 45-letnia mama wygląda młodziej od niej... i to prawda! Choć Kinga Rusin od dawna jest uważana za jedną z najpiękniejszych (i najbardziej zadbanych) dziennikarek w Polsce, to jednak od zeszłego roku niezmiennie nie możemy przestać się zachwycać jej figurą i promienną twarzą. Gwiazda schudła 8 kilogramów i może się pochwalić nienagannym wyglądem. Co więcej, nigdy nie zalicza modowych wpadek. Chciałybyśmy tak wyglądać w jej wieku <3!

Potwierdza to jej ostatnie zdjęcie, na którym wygląda nawet młodziej od córki, co zauważyła sama Iga.

Widać też, że panie doskonale się rozumieją. Często możemy oglądać zdjęcia m.in. z ich wspólnych wypadów na zakupy, czy do restauracji. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z ich wspólnie spędzanego czasu. 

Polecamy także:  Kinga Rusin z córkami kupiła psa za... 5 tysięcy zlotych! Slodki Czarek ma już nawet swoje konto na Instagramie

Polecany film

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Małgorzata Rozenek i Filip Chajzer w Milionerach


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2018, 19:17

Nasze propozycje