Poprzedni artykuł: Oceniasz kosmetyki? Też możesz zgarnąć pudło pełne nowości i hitów! Następny artykuł: Ta kobieta uśmiechnęła się dopiero w wieku 27 lat. Dlaczego?

Na widok tego zdjęcia przecieramy oczy ze zdumienia. Jedna z tych kobiet ma... 41 lat! Która?

Kobieta,
,
, tagi: viral, młody wygląd, anti-aging
Zdjęcia tych trzech sióstr z Tajwanu są prawdziwym hitem internetu! Nie zgadniecie, ile mają lat...

Czy można wyglądać młodo po 40-tce? Oczywiście, ale siostry Hsu biją pod tym względem wszelkie rekordy - zdjęcia trzech kobiet, które na pierwszy rzut oka przypominają nastolatki szturmem zdobywają media społecznościowe. Internauci nie mogą uwierzyć, że najmłodsza z nich ma 36 lat!

Wiecznie młode siostry Hsu

41-letnia Lure, 40-letnia Fayfay i 36-letnia Sharon zdecydowanie nie wyglądają na swój wiek. Każda z nich może się pochwalić perfekcyjnym ciałem i młodzieńczą cerą, na której trudno dopatrzeć się zmarszczek czy jakichkolwiek innych oznak zdradzających upływ czasu. Wręcz przeciwnie - siostry wyglądają jak delikatne nastolatki, a wrażenie to jest spotęgowane za sprawą uroczych stylizacji, w których chętnie się fotografują. Na czym polega ich sekret?

W wywiadzie dla jednego z tajwańskich magazynów, siostry zdradziły, że kluczem do ich młodego wyglądu jest po prostu zdrowy styl życia. Kobiety piją dużo płynów (Fayfay każdy dzień zaczyna od szklanki letniej wody), codziennie jedzą świeże warzywa i oczywiście dbają o nawilżenie skóry. I to podobno już... wszystko. Cóż, patrząc na ich zdjęcia, po prostu trudno w to uwierzyć :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie "wiecznie młode" siostry - ile lat dałybyście każdej z nich?

Zobacz też: Odwrócony multimasking to sekret pięknej cery Kendall Jenner. Na czym polega?

My też polecamy dbać o nawilżenie - sprawdźcie wysoko oceniane kremy do twarzy z KWC:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2018, 04:34

Nasze propozycje