Poprzedni artykuł: KONKURS! Lubisz DIY? Wygraj zestaw do samodzielnego przygotowywania że... Następny artykuł: Kulisy metamorfozy Karoliny Szostak a może... nowa książka Stephenie M...

Kobiety vs. Mężczyźni – jak długo zajmuje nam przygotowanie się do wyjścia?

Kobieta, , tagi: wideo
To wideo doskonale pokazuje różnice pomiędzy codziennym szykowaniem się do wyjścia przez kobiety oraz mężczyzn. Co z pewnością nikogo nie zdziwi - to kobiety pod każdym względem mają gorzej.

To, że kobiety muszą codziennie poświęcać dużo więcej czasu niż mężczyźni przez przygotowaniem się do wyjścia nie jest żadną nowością. I jak pokazuje wideo zrealizowane przez portal Glamour.com - wcale nie jest to kwestia próżności, wykonywania przesadnego makijażu czy braku zorganizowania. Codzienna poranna rutyna kobiet składa się po prostu z większej ilości etapów, których często nie sposób pominąć jeśli chcemy prezentować czysto, schludnie, a nierzadko też atrakcyjnie.

W filmie zwrócono także uwagę na ważną kwestię jaką jest koszt dbania o higienę oraz wygląd. Jak się okazuje i na tym polu to kobiety muszą ponosić większe koszty. Roczne wydatki przeciętnej Amerykanki wynoszą około 1800 dolarów, z kolei amerykańskiego mężczyzny zaledwie 700 dolarów.

Wbrew pozorom różnicę powoduje nie tylko większa ilość używanych przez kobiety kosmetyków.  Bardzo często kosmetyki z tej samej kategorii, które obiecują takie samo działanie są droższe kiedy kierowane są dla kobiet, a tańsze jeśli znajdziemy na nich napis „dla mężczyzn”. Doskonałym przykładem może być tu zwyczajna, jednorazowa maszynka do golenia – te w kolorze różowym zazwyczaj są kosztują więcej. Podobne różnice dotyczą także wód toaletowych, kremów czy choćby szamponów.

Zobaczcie wideo, które doskonale obrazuje wspomniane różnice.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 01:26

Nasze propozycje