Poprzedni artykuł: Prezenty na komunię – podpowiadamy, co ucieszy dziecko! Następny artykuł: Ten trening zwalcza stres, dodaje energii i pomaga schudnąć - bez żadn...

Chcesz być naturalnie piękna? Wygraj zestaw kosmetyków i akcesoriów do makijażu od marki Annabelle Minerals!

Tydzień rozpoczynamy od kolejnej odsłony trendbookowego konkursu! Pora na naturalność, którą lansują ostatnio gwiazdy i najważniejsze nazwiska z branży beauty. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na trzy proste pytania, a być może wygrasz jeden z 3 zestawów kosmetyków i akcesoriów do makijażu od marki Annabelle Minerals!

Naturalność to trend, który przejawia się delikatnym makijażem i rozwianymi, wygniecionymi włosami. Nie należy go mylić z unikaniem kolorowych kosmetyków czy środków do stylizacji włosów. Naturalna, rozświetlona cera to także zasługa make-upu, ale jak najmniej widocznego. Nie inaczej jest w przypadku włosów, które również wymagają ingerencji ze strony fryzjera.  

Jeżeli cenisz naturalny wygląd, koniecznie zajrzyj do Trendbooka Wizaz.pl 2017 i poznaj urodowe sztuczki naszych ekspertów!

Konkurs

Zasady konkursu pozostają takie same:

1. Wejdź na stronę: http://wizaz.pl/trendbook;

2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Naturalność, którego dotyczy konkurs);

3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym (po zapoznaniu się z Trendbookiem, nie będziesz miała z tym najmniejszego problemu);

5. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Uwaga! Szansę na wygraną będą miały tylko te osoby, które odpowiedzą poprawnie na dwa pierwsze pytania.

Nagrody

3 x zestaw produktów do makijażu od marki Annabelle Minerals (podkład mineralny + róż mineralny + dwa pędzle)

Marka Annabelle Minerals udowadnia, że wystarczą cztery mineralne składniki, aby powstały kosmetyki do makijażu inne niż wszystkie: delikatne, hipoalergiczne, trwałe, i co najważniejsze – naturalne! Ale na tym nie koniec – ten minimalny skład nie tylko pozwala na uzyskanie pięknego make-upu, ale ma także właściwości pielęgnujące skórę.

Weź udział w konkursie i przekonaj się sama!


Nasze propozycje