Poprzedni artykuł: Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po porodzie. Ależ ona jest szczupł... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w... skąpej bieliźnie. Czy wy też publikujec...

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw naturalnych mydeł z aktywnym węglem drzewnym!

Poniedziałek, a więc pora na kolejną odsłonę trendbookowego konkursu! W tym tygodniu Węgiel i nowe składniki! Zgłoś się, odpowiedz na trzy proste pytania i wygraj 1 z 3 zestawów Mydeł Węgiel od marki Ministerstwo Dobrego Mydła!

Węgiel - to, co najlepsze, pochodzi z natury

Dobroczynne właściwości węgla nie są niczym nowym, ale dopiero teraz zaczyna się je stosować na dużą skalę w kosmetykach. Węgiel aktywny w swojej najczystszej postaci posiada niezwykle silne działanie absorbujące. Naturalnie przyciąga i pochłania zanieczyszczenia – wśród nich wszelkiego rodzaju toksyny oraz nadmiar sebum. Mówiąc o węglu w kontekście pielęgnacji, nie bez powodu najczęściej używa się więc przymiotnika „oczyszczający”.

Więcej informacji na temat trendu dotyczącego wykorzystywania węgla w pielęgnacji znajdziesz w naszym Trendbooku

Konkurs

1. Wejdź na stronę: http://wizaz.pl/trendbook;

2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Węgiel i nowe składniki, którego dotyczy konkurs);

3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym;

5. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Uwaga! Szansę na wygraną będą miały tylko te osoby, które odpowiedzą poprawnie na dwa pierwsze pytania.

Nagrody 

3 x zestaw Mydeł Węgiel od marki Ministerstwo Dobrego Mydła

Naturalne, wegańskie, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach w pracowni Ministerstwa Dobrego Mydła mydło z aktywnym węglem drzewnym działa antybakteryjnie i złuszczająco, delikatnie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i martwe komórki naskórka.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Nasze propozycje