Poprzedni artykuł: Szwedzkiej modelce grożono za występ w reklamie. Co tak bardzo oburzył... Następny artykuł: Ta dziewczyna jest tak podobna do Rihanny, że nawet fani dają się nabr...

Konkurs: Zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper i 34-stronicową Encyklopedię Urody!

Jeżeli cenisz sobie zdrowy tryb życia, z pewnością wiesz, jak wiele korzyści wiąże się z piciem krystalicznie czystej wody. Wymień trzy powody, dla których warto pić filtrowaną wodę i wygraj 1 z 10 dzbanków Aquaphor Jasper oraz 34-stronicową Encyklopedię Urody, w której znajdziesz m.in. sprawdzone przepisy na kosmetyki domowej roboty.

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Dlaczego warto pić filtrowaną wodę? Wymień trzy powody.

Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper + Encyklopedia Urody

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper – w trosce o Twoje zdrowie i urodę

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper wyposażono w elektroniczny licznik zużycia wody, który zlicza czas i ilość przefiltrowanej wody. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

W pokrywkę wbudowano system otwierania „FLIP-TOP”, dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper jest bardzo prosty w obsłudze i idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, przez co korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne.

W dzbanku Aquaphor Jasper znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+, który skutecznie zmiękcza wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w niezbędny do prawidłowej pracy serca i układu nerwowego magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen, które usuwa z wody m.in. chlor, pestycydy, żelazo i metale ciężkie, niwelując tym samym nieprzyjemny posmak i zapach wody.

 

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje