Poprzedni artykuł: Wykonała makijaż silikonową wkładką z biustonosza. Efekt? Lepszy niż p... Następny artykuł: To zdjęcie bije rekordy popularności! Przeszedł metamorfozę makijażową...

Konkurs świąteczny! Wygraj trzy żelazka Braun, wystarczy wysłać do nas...

Kobieta, , tagi: Braun, konkurs
Na pewno przed świętami macie masę prasowania ;). A my... pomożemy! W naszym kokursie możecie wygrać trzy żelazka, dzięki którym prasowanie stanie jest przyjemniejsze i szybsze!

Nie lubisz prasować? Podobno prasowanie jest nieprzyjemne do momentu, gdy w końcu zaczniemy używać porządnego żelazka. A jeśli jeszcze ten niewielki, a jakże przydatny przedmiot gospodarstwa domowego nabierze designerskiego wyrazu – prasowanie okazuje się… trendy!

Dowodem na to jest nowy produkt Braun – stacja parowa z linii CareStyle 7, która powstała przy współpracy Braun z… marką modową BIZUU.

Skąd pomysł na taką współpracę?

Wybraliśmy BIZUU, ponieważ jest to wyjątkowa marka, która podobnie jak Braun stawia na wysoką jakość i oryginalny design. Projektantki stawiają na najwyższą jakość, używając wyjątkowych tkanin. Dlatego wiem, że będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości naszych stacji parowych - wyjaśnia Jakub Gawroński, dyrektor marketingu Braun.

A jak nowe urządzenie oceniają słynne projektantki?

Stacja parowa, która odpowiednio dba o tkaniny to ogromne wsparcie przy codziennej pracy projektanta. To również wspaniałe urządzenie, które ułatwi naszym klientkom odpowiednie zadbanie o swoją garderobę - bez wychodzenia z domu  – zgodnie twierdzą projektantki BIZUU, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak.

Z okazji tej współpracy mamy dla Was świetny, a zarazem bardzo prosty konkurs. W naszym wątku konkursowym na forum opiszcie, jak przebiega prasowanie w Waszych domach. Czy robicie to na tzw. „pilocie” o poranku, a może zbieracie „górę” prania i przeznaczacie jeden wieczór na rytualne prasowanie z filmem w tle?

Czekamy na Wasze odpowiedzi. Mile widziane te zabawne i jak najbardziej kreatywne :) Można dołączać zdjęcia, ale nie jest to warunek konieczny. Jury w postaci redakcji Wizaz.pl wybierze trzy najlepsze ich zdaniem odpowiedzi i nagrodzi żelazkami Braun TexStyle 7.

Konkurs będzie trwał w dniach od 8.12.2016 do 20.12.2016 r. do godz. 12:00 i tylko w tym okresie można dokonywać zgłoszeń do Konkursu. Rozwiązanie Konkursu nastąpi nie później jak do końca dnia 23.12.2016. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Forum Wizaz.pl.

Czas... start!


Zobacz także

Nasze propozycje