Poprzedni artykuł: Ten filmik na pewno wzruszy wszystkie mamy :) Następny artykuł: Tak szczupłej Agnieszki Chylińskiej jeszcze nie widziałyśmy! Wygląda d...

Świętuj Dzień Matki z marką NeoNail! Ogłaszamy wyjątkowy konkurs!

Kobieta, , tagi: konkurs, Dzień Matki, NeoNail
Miłość ma wiele odcieni. Zdradź nam, z jakim kolorem z palety NeoNail kojarzy Ci się Twoja mama i wygraj zestaw do wykonywania manicure hybrydowego powiększony o unikatową bransoletkę z kolekcji Ani Kruk!

Już dziś, 26 maja, wszystkie Mamy obchodzą swoje święto! Aby wyrazić naszym Mamom wdzięczność za okazaną miłość, staramy się zaskoczyć je wyjątkowymi życzeniami i podarunkami. Najlepszym prezentem dla każdej Mamy jest bez wątpienia czas spędzony wspólnie z jej dzieckiem. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw do manicure hybrydowego marki NeoNail, dzięki któremu ty i twoja Mama będziecie mogły poczuć się jak w prawdziwym salonie piękności – nie tylko od święta! Dodatkowo, na zwycięzców czeka bransoletka z kolekcji Ani Kruk – w końcu każda kobieta, niezależnie od wieku, uwielbia piękną biżuterię!

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, z jakim kolorem z palety NeoNail kojarzy Ci się Twoja mama i uzasadnij swoją odpowiedź. 

Paletę kolorów NeoNail znajdziesz TUTAJ.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x zestaw Starter Set Premium powiększony o unikatową bransoletkę od Ani Kruk

Starter Set Premium

W eleganckim, przewiązanym subtelną wstążką pudełku, odnajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby rozpocząć przygodę z hybrydami. W zestawie znalazły się zarówno produkty do nakładania, jak i zdejmowania manicure hybrydowego. Nie zabrakło w nim również lakieru w ponadczasowym, pastelowym kolorze Natural Beauty.

Bransoletka Ania Kruk

Z okazji Dnia Matki zestaw powiększony został dodatkowo o bransoletkę z kolekcji Ani Kruk. Minimalistyczna biżuteria z pozłacanego srebra łączy 180 lat rodzinnej tradycji z energią i świeżością młodego pokolenia. Te z pozoru skrajne płaszczyzny przenikają się tworząc duet idealny – jak Matka z Córką.

 

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje