Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Jak przygotować swoje paznokcie do wykonania perfekcyjnego nailfie? Następny artykuł: 5 rzeczy, które doprowadzają do szału… fryzjerów!

Kożuchowska oddała rolę Olszówce

Kobieta,
,
, tagi: małgorzata kożuchowska, edyta olszówka
Gdy Małgorzata Kożuchowska zaszła w ciążę, główną rolę Margaret w „Kotce na gorącym, blaszanym dachu” w Teatrze Narodowym, przejęła Edyta Olszówka. Teraz, już po urlopie macierzyńskim, gwiazda serialu „Druga szansa”, postanowiła oddać koleżance rolę na stałe.

Małgorzata Kożuchowska występowała w spektaklu Teatru Narodowego „Kotka na gorącym blaszanym dachu” od 2013 roku. Półtora roku później, gdy zaszła w ciążę, zastąpiła ją w roli Margaret Edyta Olszówka. Teraz, chociaż Kożuchowska wróciła już z urlopu macierzyńskiego rolą w serialu „Druga szansa” w TVN, postanowiła na stałe oddać angaż koleżance. 

„To już historia. Od czasu mojej ciąży rola należy do Edyty. Do teatru wrócę już z nowym spektaklem. Teatr był zawsze dla mnie ogromnie ważny. Jeżeli chodzi o powrót do stałej pracy w moim zespole Teatru Narodowego, to na razie szukamy roli, w której mogłabym się pojawić po macierzyńskiej przerwie. Być może uda się to na wiosnę”, przyznała Małgorzata Kożuchowska. Prawdopodobnie do roli Maggie nie chciała powrócić z tego względu, że jako matka nie wyobraża sobie zagrania roli kobiety, która nie może mieć dzieci.

A Wam która z aktorek wydaje się być bardziej przekonująca? Oglądaliście serial Olszówki „Aż po sufit!”, czy wolicie „Drugą szansę”? Czy Olszówka w roli uwodzicielki przekonuje Was bardziej niż niewinna Kożuchowska?

Polecamy także:  Przepis na najsmaczniejszą, najprostszą i najtańszą szarlotkę!

zdjęcia: ONS

Ulubione zapachy Wizażanek z KWC


Zobacz także

Polecany film

Małgorzata Kożuchowska zwiastun

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 października 2016, 20:18