Poprzedni artykuł: 5 sposobów na to, żeby zwiekszyć swoje szanse na orgazm Następny artykuł: Sposób, który sprzyja odchudzaniu bez wysiłku

Kreacje haute couture namalowane za pomocą... lakierów do paznokci

Kobieta,
,
, tagi: haute couture
Kocha modę, ma talent i wiarę w magiczne działanie lakierów do paznokci. Poznajcie artystkę, której prace pokochają miłośniczki zarówno wysokiej mody i sztuki, jak i kosmetyków.

Kreacje haute couture nie są zarezerwowane dla wybiegów mody, można je stworzyć także za pomocą lakierów do paznokci i pędzelków – przekonuje Chan Clayrene z Singapuru. Azjatycka artystka wizualna uwielbia zarówno czerpać inspiracje z zewnątrz, jak i dostarczać ich sama. Chociaż błędem byłoby ją nazywać gwiazdą Instagrama, bo ma dopiero ponad 9 tys. fanów, jej prace zdecydowanie można zaliczyć do prawdziwych dzieł sztuki znajdujących się na pograniczu plastyki i mody.

Chan Clayrene, która w sieci zaistniała jako Artclaytion, swoje inspiracje przenosi na papier. Używa do tego lakierów do paznokci, które – jak sama podkreśla – są jednym z jej ulubionych kosmetyków. Magiczny połysk, jaki nadają paznokciom, sprawdził się również w pracach artystycznych. Na Instagramie znajdujemy na to liczne dowody. Artystka maluje za ich pomocą kreacje haute couture, odtwarzając projekty sukni duetu Ralph & Russo, Valentino, Marchesy czy Zuhaira Murada.

Po odkryciu możliwości lakierów na paznokciach i papierze Chan Clayrene zaczęła rysować także na wodzie. Wymagana jest przy tym ostrożność, bo jeden błąd może zrujnować całą pracę nad rysunkiem. Moda haute couture w jej wykonaniu nadal więc przyjmuje formę pełnych blichtru malowideł na papierze. Jak dla nas, nawet w takim wydaniu prezentuje się doskonale!

@maisonvalentino Spring/Summer 2016 #hautecouture #fashionshow #valentino Nail polish on Paper, Feb 2016.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Chan Clayrene (@artclaytion)

Fot. Instagram.com/artclaytion

Świetne lakiery do paznokci polecane w KWC

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 08:21

Nasze propozycje