Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska pokazała bratanicę na Instagramie. Trenerka pomogła je... Następny artykuł: Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi - poznalibyście ją?

Victoria i David Beckham przeżywają poważny kryzys... Wszystko przez decyzję piłkarza

Kobieta, , tagi: Victoria Beckham, David Beckham
Czy Victoria i David Beckham się rozwiodą? Krążą plotki o konflikcie między małżonkami. Co się stało?

Zagraniczne media rozpisują się o rzekomym kryzysie w małżeństwie Beckhamów. Podobno Victoria jest wręcz załamana i uważa, że David podjął bardzo egoistyczną decyzję, która może zaważyć na dobru całej rodziny. 

Victoria i David Beckham rozstaną się?

Beckhamowie o jedno z najbardziej znanych małżeństw w show-biznesie. Victoria i David pobrali się w 1999 roku i mimo pozorów zgodnego pożycia, co jakiś czas bywają posądzani przez media o poważne problemy. Zawsze jednak okazywało się, że nie ma w tym nawet ziarenka prawdy, bo para świetnie łączyła życie prywatne z karierą.

Nic dziwnego, że przez wiele lat Beckhamowie uchodzili za małżeństwo idealne. Aż do teraz. Tym razem kryzys, o którym mówi się coraz częściej (i głośniej) za granicą, ma być o wiele poważniejszy. 

Zobacz także: Victoria Beckham zdradziła sposób na szczupłą sylwetkę. I wcale nie chodzi o głodówki

W życiu Beckhamów podobno nie jest już tak stabilnie. Rodzina od wielu lat mieszkała w Londynie, tym razem będzie musiała się jednak rozdzielić. Jak donosi brytyjski "The Sun", David niedługo wyprowadzi się do Miami. Powodem przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych jest jego kariera piłkarska. Na Florydzie ma pracować nad stworzeniem drużyny Major League Soccer.

Victoria jest nie tyle wściekła, co zawiedziona postawą męża. Była Spicetka uważa, że David myśli tylko o sobie i nie bierze pod uwagę dobra rodziny. Jak podaje "The Sun", "Victoria uważa, że stawia on swoją karierę na pierwszym miejscu". Nie wiadomo, kiedy dokładnie piłkarz będzie się przeprowadzał, ale mieszkanie z dala od dzieci i żony na pewno będzie trudne dla całej rodziny. Tym bardziej, że od wielu lat nie rozstawali się ze sobą.

Zobacz także:Victoria Beckham ćwiczy w szpilkach na siłowni. Powód? Bardzo prosty!

Wiadomo już, że Victoria nie zostanie sama na długo - przeprowadzka Davida jest tymczasowa. To dlatego rodzina piłkarza nie myśli nawet o przenosinach do USA. Harper (6 lat), Cruz (12 lat) i Romeo (15 lat) zostaną w Londynie, gdzie chodzą do szkoły. Przypominamy, że małżeństwo ma jeszcze dorosłego syna, Brooklyna (18 lat). 

Myślicie, że dojdzie do rozwodu? Jeśli tak, to zaraz po rozstaniu Angeliny Jolie oraz Brada Pitta, byłoby to najgłośniejsze wydarzenie show-biznesu. Mamy jednak nadzieję, że po powrocie Davida z Miami, uda się zażegnać ten chwilowy kryzys.

Zdjęcie główne: Instagram.com/victoriabeckham

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:58

Nasze propozycje