Poprzedni artykuł: Tego prawdopodobnie o nich nie wiecie - zaskakujące ciekawostki o Rodz... Następny artykuł: Wiemy, jakich kosmetyków używa księżna Kate - będziecie zaskoczone!

NOWOŚĆ - Książka i DVD joga wieczorna z Agnieszką Maciąg już w sprzedaży na empik.com

Kobieta, , tagi: książki, nowości wydawnicze
Zastanawiasz się nad rozpoczęciem ćwiczenia jogi? Ta książka na pewno odpowie na wszystkie twoje wątpliwości z tym związane.

Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg to uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, w różnym wieku, które nie są zaawansowane. Każda osoba może w pełni z nich korzystać, czując na sobie zbawienny wpływ.

Bonusy zadedykowane są oczyszczeniu ze stresu, negatywnych emocji i połączeniu się z wewnętrznym źródłem spokoju, harmonii, ukojenia, mądrości. Wypróbuj tego zestawu, a poczujesz rozluźnienie po całym dniu. To idealne metody do usunięcia blokad, stresu i przygotowaniu się do pełnego wypoczynku, spokojnego snu.

Propozycja dedykowana zabieganym kobietom, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu. W swojej publikacji DVD Agnieszka Maciąg przedstawia zestaw niezawodnych narzędzi inspirowanych praktyką kundalini jogi obejmujących ćwiczenia, medytację oraz dietę.

3 bonusy: zdrowe przepisy, oddechy i medytacja

Płyta jest świadectwem transformacji jaką przeszła Agnieszka Maciąg w poszukiwaniu harmonii i równowagi w codziennej, zabieganej rzeczywistości.

Kim jest Agnieszka Maciąg? 

Autorka bestsellerowych książek: "Smak życia", "Smak szczęścia", "Smak miłości", "Smak świąt", "Pełnia życia", najnowszej "Smak zdrowia" i książki z dvd "Poranna joga".
Od 2014 roku prowadzi autorski blog www.agnieszkamaciag.pl, który ma wierne grono stałych czytelników i znajduje się w czołówce najpopularniejszych blogów w naszym kraju.

Od 2014 roku w magazynie "Uroda Życia" tworzy stałą, autorską rubrykę kulinarną pt. "Smak życia według Agnieszki Maciąg", w której inspiruje czytelniczki do zdrowego i radosnego gotowania, pełnego naturalnych składników.
Pod koniec 2006 roku Agnieszka rozpoczęła swoją przygodę z jogą oraz medytacją, co wpłynęło na głęboką przemianę w jej życiu. Zainteresowała się również ajurwedą oraz medycyną chińską.
Zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia, które wniosły w jej życie tak wiele wymiernych korzyści, stały się jej wielką pasją. Swoimi odkryciami i doświadczeniem z entuzjazmem dzieli się za pośrednictwem tekstów, które publikuje w książkach, prasie oraz w internecie, a także podczas wystąpień w programach telewizyjnych. Od 2015 roku prowadzi również warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia w holistycznym pojęciu oraz rozwoju osobistego.

Inspiruje i zachęca do lepszego, świadomego życia. Uwielbia naturę, chodzi po górach, zbiera zioła i robi domowe przetwory. W wolnych chwilach maluje i fotografuje.
Od wielu lat jest aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną na rzecz ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Modelka, szczęśliwa żona oraz mama Helenki lat 5 i Michała lat 25.

Kobieta w fascynującej podróży życia...

Gdzie kupisz książkę z DVD Agnieszki Maciąg?

Książka z ćwiczeniami na DVD Agnieszki Maciąg "Poranna joga" już w sprzedaży na empik.com. W salonach Empik będzie dostępna od 2 sierpnia.
Zapraszamy!

zdjęcia: materiały PR, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 01:28

Nasze propozycje