Poprzedni artykuł: KONKURS! Lubisz DIY? Wygraj zestaw do samodzielnego przygotowywania że... Następny artykuł: Codziennie biszkopt i... Nie uwierzycie, jak wygląda dieta królowej El...

Kulisy metamorfozy Karoliny Szostak a może... nowa książka Stephenie Meyer? Wiemy, co warto przeczytać w kwietniu :)

Kobieta,
,
, tagi: książki, nowości wydawnicze
Polecamy najciekawsze nowości wydawnicze. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie:)

Wraz z kwietniem powitałyśmy wreszcie wiosnę - coraz wyższe temperatury zachęcają do przebywania poza czterema ścianami mieszkania. Co może być przyjemniejsze od spaceru w długo wyczekiwanych promieniach słońca? Spacer połączony z... lekturą na świeżym powietrzu :)

Jakie książki warto przeczytać w tym miesiącu?

Mimo, że właśnie teraz testujemy wiosenne trendy makijażowe (polecamy wypróbowanie naklejek zamiast cieni!) i wreszcie możemy zacząć nosić najmodniejsze, nie-zimowe buty, warto znaleźć też czas na zapoznanie się z nowościami wydawniczymi. W kwietniu czeka nas sporo emocji - tajna agentka Alex wprowadzi nas do świata tajnej agencji rządowej, a dziewczyna do towarzystwa Mia stanie u boku jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie. Zaś te z was, które czują potrzebę przeprowadzenia wiosennych zmian, będą miały okazję poznać tajniki metamorfozy Karoliny Szostak!

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie nasze książkowe rekomendacje na kwiecień!

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:59

Nasze propozycje