Poprzedni artykuł: Doda opowiada o małżeństwie z Majdanem: „Małgosia ma teraz dobrego męż... Następny artykuł: Bardzo wąska talia i... 180 cm w biodrach - ta dziewczyna jest nową gw...

Macie dość celebrytów? Co powiedziałybyście, gdyby ich miejsce zajęły... bohaterki Disneya?

Kobieta,
,
, tagi: okładki magazynów, Disney
W dzieciństwie kochałyście bohaterki z bajek, a potem z uwielbieniem zaczęłyście patrzyć na gwiazdy? A co powiedziałybyście na... zamianę ról?

Wraz z dorastaniem nasze dziecięce idolki, którymi były postaci z bajek i baśni odchodzą w zapomnienie, a uwagę przykuwają gwiazdy z wybiegów i pierwszych stron gazet. Gregory Masouras, który na co dzień zajmuje się tworzeniem fotografii i ilustracji, postanowił przywrócić świetność dziecięcym gwiazdom.

W ramach projektu #AnimationInReality zmienia okładki znanych magazynów, zdjęcia z czerwonych dywanów oraz kampanii reklamowych zastępując sławne kobiety postaciami z bajek.

Artystę obserwuje już prawie 120 tysięcy użytkowników. Trzeba przyznać, że oglądanie jego prac naprawdę wciąga. Kiedy widzimy jedno zdjęcie, jesteśmy ciekawe, co wymyślił na następnym. Najczęściej widzimy Elsę, która zastępuje Gigi Hadid. Dość często na jego pracach pojawia się także Mulan. Zresztą zobaczcie sami. Część jego prac znajdziecie w naszej galerii. 

Polecamy także:  10 filmów, na które czekamy w 2017 roku (i nie ma wśród nich Pana Greya)

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 22:47

Nasze propozycje