Poprzedni artykuł: Nowe fakty o wypadku samochodowym Moniki Godlewskiej. Próbowała popełn... Następny artykuł: Esmeralda Godlewska pokazała się w szpitalnym łóżku! Mistrzyni autopro...

Kylie Jenner zmniejszyła usta! Jak wygląda bez swojego znaku rozpoznawczego?

Kobieta,
,
, tagi: powiększanie ust, kylie jenner
Nikt nie był przygotowany na taką zmianę! Kylie Jenner przeszła drastyczną metamorfozę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak decyzja gwiazdy wpłynie na jej dalszą karierę i zarobki.

Wydatne wargi Kylie Jenner to jej znak rozpoznawczy i - nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu - źródło jej sukcesu. Celebrytka zaczęła powiększać usta w wieku 17 lat, a wkrótce później rozpoczęła sprzedaż kultowych już szminek własnej marki . Niedawno jednak wargi Jennerki drastycznie zmalały i wszystko wskazuje na to, że pozostaną w takim właśnie, zbliżonym do normalnego rozmiarze. Kylie podjęła trudną decyzję i po 3 latach przestała ostrzykiwać usta wypełniaczami.

Zobacz także: Marzysz o pełnych, gładkich ustach? Wiemy, jak osiągnąć ten efekt w kilka minut!

Zaskakująca decyzja Kylie

Niedawno Kylie opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje z koleżanką. Pod fotką, na której widać gwiazdę z wyraźnie mniejszymi ustami od razu pojawiły się setki komentarzy. Fani Jennerki zauważyli zmianę w wyglądzie swojej idolki, ale nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niektórzy wprost pytali, co się stało z twarzą celebrytki. W końcu Kylie zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie jednej z internautek.

Pozbyłam się wszystkich wypełniaczy - napisała Jenner.

Instagram

Jakie mogą być konsekwencje tej zmiany?

Większość fanów Kylie Jenner na jej decyzję o zmniejszeniu ust zareagowała bardzo dobrze, co widać w entuzjastycznych komentarzach pod nowymi zdjęciami. Obserwatorzy chwalili jej naturalną urodę i odwagę, podkreślając, że z mniejszymi ustami wygląda świeżo i znacznie młodziej. Nie wszyscy jednak są zachwyceni tą zmianą. Na pewno nie spodoba się ona chirurgom plastycznym, którzy zbijali fortunę, robiąc swoim klientkom "usta w stylu Kylie".

Ciekawe też, czy mniejsze usta Jenner nie wpłyną na sprzedaż najważniejszych produktów w kosmetycznym portfolio gwiazdy. W końcu to właśnie jej pełne wargi były najlepszą reklamą jej słynnych szminek...

Instagram

A wam jak się podoba Kylie z mniejszymi ustami?

Zobacz także: Jak powiększyć usta? Vlogerka spróbowała... "odkurzacza". Musicie to zobaczyć!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 września 2018, 13:13

Nasze propozycje