Poprzedni artykuł: Pornhub walczy z... bólem podczas okresu. Jak serwis z pornografią chc... Następny artykuł: Lil Miquela robi furorę na Instagramie. Nie istnieje, ale... zarabia p...

Zobaczcie śliczną córkę Heidi Klum i włoskiego playboya. Podobna do mamy?

Kobieta, , tagi: Heidi Klum, dzieci gwiazd
Najstarsza córka Heidi Klum, Leni Samuel, ma już 13 lat. Czy czeka ją kariera w modelingu?

Wiedzieliście, ze najstarsza córka Heidi Klum wyrosła na piękną młodą damę? 13-latka wydaje się wierną kopię pięknej Heidi. Najświeższe zdjęcia dziewczynki pochodzą sprzed kilku tygodni, gdy paparazzi uchwycili wizytę matki i córki w DisneyLandzie. Heidi i Leni szły obok siebie popijając kawę, a wszyscy zachwycali się ich podobieństwem.

Polecamy:  Już nie z haftami, ani z dziurami. Najmodniejsze dżinsy sezonu wyróżnia zupełnie inny szczegół...

Obie postawiły na luźne stylizacje, w których główną rolę grały sportowe spodnie i czarne bluzy. Heidi jednak urozmaiciła swój look czerwonym płaszczem marki Max Mara, a u Leni uwagę przykuwa bluza Gucci.

Córka Heidi Klum - Leni Samuel

Przypominamy, że dzisiaj 13-letnia Leni jest owocem związku top modelki z włoskim biznesmenem Flavio Briatore. Ojciec jednak zrezygnował z jej wychowania. Leni adoptował były już mąż Heidi - Seal, z którym modelka ma jeszcze trójkę dzieci. Obecnie mówi się, że Klum spotyka się z Vito Schnabelem.

Wracając jednak do Leni, to sądzicie, że pójdzie w ślady matki i zostanie znaną modelką? Już teraz widać, że ma nienaganną figurę. A może jednak wybierze rolę np. projektantki mody? Przypominamy, że obecnie w Lidlu pojawiają się kolekcje stworzone przez Heidi. Zobaczcie:  Heidi Klum po raz trzeci projektuje dla Lidla. Tym razem także ubrania dla... dzieci

Źródło zdjęcia głównego:  ONS/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 06:59

Nasze propozycje