Poprzedni artykuł: Soczewki powiększające oczy – wszystko, co powinnaś wiedzieć o circle... Następny artykuł: Jak wybrać szkołę języka obcego?

HOT: subtelne, małe tatuaże z Instagrama

Kobieta, , tagi: biżuteria, tatuaż
Obecnie małe tatuaże zaczęły wypierać duże i rzucające się w oczy wzory. Chcesz zrobić subtelny tatuaż? Znalazłyśmy kilka ciekawych propozycji z Instagrama, którymi możesz się zainspirować.
Małe tatuaże

Źródło zdjęcia: instagram.com/goenke/, instagram.com/veronikarudowicz/, instagram.com/samanthatatto/

Małe tatuaże - wzory i inspiracje

Trendem tego lata były metaliczne tatuaże. Jednak trwałe i subtelne tatuaże niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Hitem są geometryczne wzory, dyskretne napisy i malutkie symbole, np. krzyżyki, serca, gwiazdki. Najczęściej małe tatuaże zdobią palce, nadgarstki, szyję i kostki. Wiele celebrytek posiada małe tatuaże. Wzory tatuaży gwiazd są inspiracją dla kobiet z całego świata. Dyskretne ozdoby ciała posiada między innymi: Rihanna, Marta Wierzbicka i Margaret.

Myślałaś nad zrobieniem tatuażu? Dyskretny i mały tatuaż jest dobrą opcją dla osób, które zastanawiają się nad zrobieniem pierwszego tatuażu. Dlaczego dziewczyny decydują się najczęściej na małe tatuaże? Wszystko dzięki rozmiarowi. Mały i delikatny tatuaż można zawsze ukryć. Dodatkowo wygląda estetycznie i elegancko, a zestawiony np. z delikatną biżuterią może być modną częścią stylizacji. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi nie będzie rzucał się w oczy. 

Wybrałyśmy kilka propozycji wzorów małych tatuaży, na różnych częściach ciała, którymi możesz się zainspirować.

Który tatuaż podoba Ci się najbardziej?

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/beauty_marker123/, instagram.com/centuryink/

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:00

Nasze propozycje