Poprzedni artykuł: Victoria i David Beckham przeżywają poważny kryzys... Wszystko przez d... Następny artykuł: Wydała ponad milion funtów na operacje plastyczne, teraz... chce wróci...

Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi - poznalibyście ją?

Kobieta,
,
, tagi: operacje plastyczne, Małgorzata Godlewska
Zastanawialiście się kiedyś, jak słynne siostry Godlewskie wyglądały przed serią chirurgicznych interwencji? Małgorzata Godlewska sama pokazała fanom swoje stare zdjęcie.

Siostry Godlewskie nie przestają przyciągać uwagi plotkarskich mediów od czasu "hitowego" wykonania piosenki "Pada śnieg", a dzięki rozgłosowi lada chwila wyruszają nawet w trasę koncertową. Poza śpiewaniem i robieniem wokół siebie szumu, do pasji Małgorzaty i Esmeraldy należy poddawanie się zabiegom i operacjom plastycznym. Z kolei najstarsza z sióstr jest właścicielką kliniki medycyny estetycznej.

Polecamy:  Siostry Godlewskie pokazały swoją mamę. Twierdzą, że... ma większe powodzenie od nich

Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi

Kiedy słyszymy "Małgorzata Godlewska", większość z nas od razu ma w głowie obraz kobiety z kruczoczarnymi włosami, powiększonymi ustami, ogromnym biustem, makijażem permanentnym i... w pozostałe zabiegi nie wnikamy:) Jednak na Facebooku celebrytki możemy zobaczyć zdjęcie sprzed 6 lat, na którym Małgorzata jest blondynką i wygląda zdecydowanie bardziej naturalnie niż obecnie. Prezentuje także trochę inny niż dziś styl ubierania. 

W której wersji Małgorzata Godlewska bardziej wam się podoba? 

Przypominamy wam również, że niedawno siostry Godlewskie pokazały, jak w młodości wyglądała ich mama. Czy teraz, po zobaczeniu Małgorzaty Godlewskiej przed operacjami jesteście w stanie stwierdzić, czy jest podobna do mamy? Poniżej znajdziecie też zdjęcie z 2014 r. - już z czarnymi włosami i narysowanymi brwiami, ale jeszcze przed drastycznymi ingerencjami w rysy twarzy.

Polecamy:  Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Jej biust wygląda teraz znacznie bardziej naturalnie

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 06:36

Zobacz także

Nasze propozycje