Poprzedni artykuł: Gdzie wybrać się na romantyczne Walentynki? My już wiemy - Pałac Żelec... Następny artykuł: Pomaluj ściany na TEN kolor, a... schudniesz! Kendall Jenner już to st...

Znów burza wokół in vitro! Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo ostro zareagowała na słowa obrażające dzieci

Kobieta,
,
, tagi: Małgorzata Rozenek-Majdan
"Dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku", miał powiedzieć jeden z krakowskich radnych. Małgorzata Rozenek-Majdan nie wytrzymała...

Ta niefortunna wypowiedź miała paść podczas obrad Rady Krakowa, dotyczących finansowania tej metody leczenia niepłodości z budżetu miasta. Po jej publikacji w mediach natychmiast zawrzało! W sprawę zaangażowała się nawet Małgorzata Rozenek-Majdan. Na swoim Instagramie gwiazda TVN napisała:

Czy naprawdę dajecie sobie prawo, żeby ranić i obrażać dzieci?  Naprawdę?!!! #shameonyou #politics #jest #mi #za #was #wstyd

Dlaczego tym razem tak ostro zareagowała? Przypominamy, że Perfekcyjna Pani Domu ma dwóch synów: 11-letniego Stanisława i 7-letniego Tadeusza. Jak wyznała w "Vivie!" w 2012 roku, dwa razy poddała się zabiegowi in vitro. W słynnym wywiadzie powiedziała: 

Pamiętam, kiedy dotarło do mnie, że albo in vitro, albo nic. Ale wiedziałam, że się uda i że będzie syn. Mówiłam do niego »chłopczyku«, choć nie było wiadomo, czy utrzymam tę ciążę.

Czy jednak gwiazda TVN rzeczywiście miała się czym denerwować? Bo autor rzekomych słów twierdzi, że... nic takiego nie powiedział.

Kto powiedział o "truskawkach?

W całej sprawie tajemnicze jest jednak to, kto miał powiedzieć kontrowersyjne zdanie. Początkowo media podawały, że to wypowiedź radnego PiS Adama Greleckiego. Polityk jednak kategorycznie temu zaprzeczył. Wydał oświedczenie, w którym czytamy: " (...) zabrałem głos opowiadając się za życiem i przeciwko kontrowersyjnej metodzie zapłodnienia pozaustrojowego. Uważam, że metoda ta jest zbytnią ingerencją człowieka w cud narodzin i nie powinna być finansowana z pieniędzy podatników (..). Moje opinie wypowiadane z mównicy odnosiły się do samej metody zapłodnenia pozustrojowego, a nie dzieci (!), bo uważam, że każde dziecko, niezależnie od tego jak zostało poczęte, jest darem". 

W rozmowie z Gazeta.pl Adam Grelecki tłumaczył także: "Słowa, które próbuje się wkładać w moje usta nie padły. To nie jest w moim stylu. Nagonka na mnie ma związek z ogólną nagonką na Prawo i Sprawiedliwość". 

Ważne słowa Rozenek w sprawie in vitro!

Niezależnie już od tego, kto jest autorem tych słów, reakcja Małgosi Rozenek-Majdan bardzo ucieszyła jej fanki. Pod postem można przeczytać m.in.: "To ważne, że zabrała Pani głos w tak ważnej sprawie! Wiele osób na Panią patrzy i wiele osób Pani inspiruje. Ten wpis może mieć tylko pozytywne oddziaływanie i świadczy o Pani bardzo dobrze! Proszę o więcej".
Czy wy jesteście podobnego zdania?

Zobacz także: Natalia Przybysz przyznala się do aborcji! 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 czerwca 2018, 16:06

Nasze propozycje