Poprzedni artykuł: 5 sposobów, by on nigdy nie zapomniał tych Walentynek:) Następny artykuł: Beyonce urodzi dzieci z in vitro! Znamy już płeć rodzeństwa Blue Ivy :...

Masz dość bycia singlem, ale nie możesz nikogo znaleźć? Obejrzyj uważnie swój... telefon

Kobieta,
,
, tagi: związki, ciekawostki, samotność, badania psychologiczne
To wcale nie musi być wina twoich kotów ani zamiłowania do łzawych melodramatów. Badania wykazały, że wieczni single mogą mieć problemy... z telefonem.

Życie singla ma wiele zalet i niektórzy po prostu je uwielbiają - jeśli należysz do tego grona, nie musisz czytać dalej. Mamy jednak ciekawą informację dla osób, które nie są zadowolone z przedłużającej się samotności. Ostatnie badanie przeprowadzone przez stronę Match.com wykazało, że problemy ze znalezieniem partnera mogą być powiązane ze... stanem naszego telefonu.

Od razu wyjaśniamy - nie chodzi o markę ani model. Jeśli jednak spędziłaś kolejny wieczór z butelką wina, oglądając - wzorem Bridget Jones - "Fatalne zauroczenie", być może następnym razem powinnaś wyłączyć TV i dla odmiany spojrzeć w ekran swojego smartfona. Czy jego szybka nie jest czasem pęknięta lub wyraźnie porysowana? Jeśli tak - jesteśmy w domu.

Źródło zdjęcia: Pinterest

Match.com zapytało kilka tysięcy osób o to, co wpływa na ich ocenę drugiej osoby. Wyszło na jaw, że wielu singli negatywnie ocenia osoby, których telefon jest mocno zniszczony. Pęknięta szybka smartfona kojarzy się podobno z niechlujstwem i lenistwem. A kto chciałby takiego partnera? Aż 86% ankietowanych kobiet przyznało, że negatywnie oceniło mężczyzn, którzy mieli uszkodzone telefony. A mężczyźni równie surowo ocenili panie, których smartfony pozostawiał wiele do życzenia.

Cóż, nawet jeśli tego typu rewelacje należy traktować z dystansem, to nawet my przyznajemy, że zniszczone lub, co gorsza, brudne smartfony nie świadczą najlepiej o ich właścicielach. O ile nie przejmowałybyśmy się drobnymi pęknięciami na ekranie (któż się na nie nie skarży), tak wydaje nam się, że lepiej zadbać o czystość ekranu. Nawet nie ze względu na innych, ale pamiętając, że brudny telefon może zniszczyć skórę - a trądzik na pewno nie dodaje atrakcyjności ;)

Co sądzicie o tych badaniach? Czy zwracacie uwagę na to, jak wygląda telefon mężczyzny, którego poznałyście?

Zobacz też: Nieogolone pachy, nogi, bikini... Dlaczego kobiety przestały się depilować?

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 sierpnia 2018, 03:46

Nasze propozycje