Poprzedni artykuł: 5 sposobów, by on nigdy nie zapomniał tych Walentynek:) Następny artykuł: Beyonce urodzi dzieci z in vitro! Znamy już płeć rodzeństwa Blue Ivy :...

Masz dość bycia singlem, ale nie możesz nikogo znaleźć? Obejrzyj uważnie swój... telefon

To wcale nie musi być wina twoich kotów ani zamiłowania do łzawych melodramatów. Badania wykazały, że wieczni single mogą mieć problemy... z telefonem.

Życie singla ma wiele zalet i niektórzy po prostu je uwielbiają - jeśli należysz do tego grona, nie musisz czytać dalej. Mamy jednak ciekawą informację dla osób, które nie są zadowolone z przedłużającej się samotności. Ostatnie badanie przeprowadzone przez stronę Match.com wykazało, że problemy ze znalezieniem partnera mogą być powiązane ze... stanem naszego telefonu.

Od razu wyjaśniamy - nie chodzi o markę ani model. Jeśli jednak spędziłaś kolejny wieczór z butelką wina, oglądając - wzorem Bridget Jones - "Fatalne zauroczenie", być może następnym razem powinnaś wyłączyć TV i dla odmiany spojrzeć w ekran swojego smartfona. Czy jego szybka nie jest czasem pęknięta lub wyraźnie porysowana? Jeśli tak - jesteśmy w domu.

Źródło zdjęcia: Pinterest

Match.com zapytało kilka tysięcy osób o to, co wpływa na ich ocenę drugiej osoby. Wyszło na jaw, że wielu singli negatywnie ocenia osoby, których telefon jest mocno zniszczony. Pęknięta szybka smartfona kojarzy się podobno z niechlujstwem i lenistwem. A kto chciałby takiego partnera? Aż 86% ankietowanych kobiet przyznało, że negatywnie oceniło mężczyzn, którzy mieli uszkodzone telefony. A mężczyźni równie surowo ocenili panie, których smartfony pozostawiał wiele do życzenia.

Cóż, nawet jeśli tego typu rewelacje należy traktować z dystansem, to nawet my przyznajemy, że zniszczone lub, co gorsza, brudne smartfony nie świadczą najlepiej o ich właścicielach. O ile nie przejmowałybyśmy się drobnymi pęknięciami na ekranie (któż się na nie nie skarży), tak wydaje nam się, że lepiej zadbać o czystość ekranu. Nawet nie ze względu na innych, ale pamiętając, że brudny telefon może zniszczyć skórę - a trądzik na pewno nie dodaje atrakcyjności ;)

Co sądzicie o tych badaniach? Czy zwracacie uwagę na to, jak wygląda telefon mężczyzny, którego poznałyście?

Zobacz też: Nieogolone pachy, nogi, bikini... Dlaczego kobiety przestały się depilować?

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 11:10

Nasze propozycje