Poprzedni artykuł: Internauci twierdzą, że ta dziewczyna nie zasługuje na swojego chłopak... Następny artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka...

Mandaryna wraca na scenę! Zapowiedziała nowe koncerty

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, viral, Mandaryna
Pamiętacie "Ev'ry Night"? Będzie okazja sobie przypomnieć! Mandaryna wraca na scenę i nie mogła wybrać lepszego momentu.

Mandaryna znów zaśpiewa! Artystka znana z przebojów "Here I Go Again" (będącego coverem piosenki zespołu Whitesnake) i "Ev'ry Night" wraca na scenę - dwa polskie kluby już zapowiedziały jej występy. Internauci nie kryją zachwytu!

Mandaryna wraca na scenę

Kilkanaście lat temu Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Była żona Michała Wiśniewskiegow roli piosenkarki zadebiutowała w 2004 roku - pierwsza płyta Mandaryna.com cieszyła się dużą popularnością, a pamiętny układ taneczny z teledysku do "Here I Go Again" był hitem na szkolnych dyskotekach. Potem nadeszła era "Ev'ry Night" i niezapomniany występ na festiwalu w Sopocie, gdzie po raz pierwszy zdecydowała się zaśpiewać na żywo, nie korzystając z playbacku. Skończyło się sromotną porażką. Filmiki z fałszującą Mandaryną stały się hitem polskiego internetu, a nawiązujące do nich memy po dziś dzień krążą w mediach społecznościowych.

Po 2007 roku popularność piosenkarki zaczęła spadać, a jej postać stopniowo zniknęła z mediów. Jeszcze kilka lat temu Mandaryna deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wznawiać kariery muzycznej. Wygląda jednak na to, że teraz zmieniła zdanie - w internecie pojawiły się informacje o planowanych występach we Wrocławiu i Krakowie. Na instagramowym profilu Mandaryny pojawiło się też zdjęcie, które wygląda jak okładka nowego singla (tytuł umieszczony na fotografii brzmi "Ugly Man") - chociaż artystka póki co nie odniosła się do tych spekulacji, fani już zacierają ręce, a pod postem pojawiają się entuzjastyczne komentarze:

Przyjadę na koncert aż z Warszawy! Martusia, super, że wracasz!

Czekam na singla jak więzień na wolność!

Trzeba przyznać, że Mandaryna nie mogła sobie wybrać lepszego momentu na wielki powrót. W ubiegłym roku przybyło jej sporo nowych fanów - takich, którzy słuchają jej "ironicznie". Dawne hity celebrytki uchodzą za tak złe, że aż dobre, podobnie jak kultowe filmy klasy B. Jak świeże bułeczki sprzedają się T-shirty z pamiętnymi tekstami Mandaryny (głównie z niesławnego występu w Sopocie), promowane przez satyryczny serwis Vogule Poland. Najpopularniejszy jest ten z napisem "Znacie ewrynajt?". Cóż, jeśli nie znacie, to niedługo się to zmieni...

Zobacz też: Największe photoshopowe wpadki 2017 roku - z tych zdjęć śmiali się wszyscy

Źródło zdjęcia głównego:

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2018, 21:21

Nasze propozycje