Poprzedni artykuł: Łuszczyca, grzybica i... Sprawdźcie, z jakimi chorobami borykają się g... Następny artykuł: Wizyta w schronisku z Joanną Krupą a może zdrowy koktajl według przepi...

Marta Wierzbicka jest zakochana? Zobaczcie tylko te zdjęcia - co za przystojniak!

Kobieta,
,
, tagi: Azja Express, Marta Wierzbicka
Przytuleni, objęci, szczęśliwi - czy Marta Wierzbicka w programie "Azja Express" znalazła nową miłość?

Marta Wierzbicka znalazła nową miłość? Wiadomo, że od dłuższego czasu nie była z nikim związana po tym, jak rozpadł się jej długoletni związek z Maciejem Zawadzkim. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" tłumaczyła wówczas, że rozstali się w zgodzie.
Zobacz także: Gwiazdy bez makijażu w programie "Azja Express"

Marta Wierzbicka znów zakochana?

Od września 2015 roku Marta była już oficjalnie singielką. Ale w ostatni weekend aktorka pojawiła się w jednej z warszawskich restauracji w towarzystwie dwóch przystojniaków - kolegów z nowej edycji programu "Azja Express". Jednego przedstawiać nikomu nie trzeba - to słynny tancerz Michał Piróg, drugi - model Piotr Czaykowski.
Nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby nie zdjęcia, na których Marta i Piotr przytulają się. W sieci od razu ruszyły spekulacje, czy to oznacza, że Wierzbicka znów jest zakochana. Jedno jest pewne - Marta i Piotr na pewno się przyjaźnią i świetnie się ze sobą czują :)
A jeśli chcecie wiedzieć, jak się poznali, zajrzyjcie do naszej galerii.
Na naszym wizażowym FORUM dziewczyny często rozmawiają o rozstaniach i nowej miłości - sprawdź!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:22

Nasze propozycje