Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Monika Olejnik zachwyciła kreacją na Flesz Fashion Night Następny artykuł: Jak nie kupować? Na te triki na pewno dałaś się złapałać w sklepie

Martyna Wojciechowska przeprasza fanów w dramatycznym wyznaniu na Facebooku

Kobieta,
,
, tagi: Martyna Wojciechowska
Czekałyście na kolejny sezon „Kobiety na krańcu świata"? Niestety... Martyna Wojciechowska przeprasza fanów. Co się stało?

Martyna Wojciechowska postanowiła wytłumaczyć, dlaczego nie będzie kolejnej edycji "Kobiety...". Tym bardziej, że jej program cieszy się równie dużą popularnością za granicą. Emitowany jest on w Hiszpanii, Hongkongu, Szwecji oraz we Francji. Mimo że cykl o jej podróży na kraniec świata ma już 7 lat, to po raz pierwszy zostaje przerwany. Ze względów zdrowotnych dziennikarka musiała zrezygnować z nagrywania kolejnych odcinków.

W transmisji na żywo na Facebooku, Wojciechowska wytłumaczyła, co konkretnie pokrzyżowało jej plany. We wzruszającym wyznaniu przyznała, że:

Chciałabym, żebyście to, co mam do powiedzenia, usłyszeli z pierwszej ręki, ode mnie, a nie przez pośredników. Wrzesień to dla mnie wyjątkowy czas, bo zawsze we wrześniu startuje program „Kobieta na krańcu świata”. (…) wiele miesięcy wcześniej go przygotowuję, żeby się pojawił. I tak też miało być tym i tym razem. Ale niestety, nie udało się – wyjaśniła dziennikarka.

Martyna Wojciechowska oświadczyła, że w najbliższą niedzielę (12 września) nie zostanie wyemitowany odcinek programu. Dodała również, że ostatni rok był dla niej wyjątkowo trudny i naznaczony wieloma przykrymi oraz dramatycznymi zdarzeniami. Najpierw pojawiła się choroba, z którą dziennikarka walczyła miesiącami. Później wraz z córką Marysią straciły bliską dla nich i ważną osobę. To właśnie wtedy zdecydowały, że razem wyjadą na kraniec świata - tam spróbują odnaleźć spokój i przegonić nieszczęście.

Jednak kiedy już myślała, że pokonała pecha, ten znowu powrócił.

Myślałam, że to koniec naszych problemów, że to trudny czas, ale ze wszystkim sobie poradzimy. Ale zdarzył się wypadek. Nie szarżowałam, nie jechałam szybko. Całe życie jeździłam motocyklem, ale poślizgnęłam się, uderzyłam w barierę energochłonną, złamałam obojczyk. Wypadek, błąd, drobnostka. Ale taka, która ma konsekwencje – dodała Martyna.

Po tym zdarzeniu Martyna musiała przejść operację, podczas której w obojczyk wszczepiono jej tytanowe implanty i śruby. Niestety dziennikarka bardzo szybko chciała wrócić do nagrywania odcinków swojego programu, więc po tygodniu od operacji pojechała na plan zdjęciowy. Niestety przeciążenie świeżej rany spowodowało, że ponownie musiała poddać się operacji – tym razem o wiele bardziej skomplikowanej.

Wojciechowska przyznała, że sama jeszcze nie wie, kiedy odcinki wrócą na antenę. Jedno jest pewne – potrzebuje odpoczynku i wsparcia.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

zdjęcia: ONS

Polecany film

Awantura w Dzień dobry TVN


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2017, 13:03

Nasze propozycje