Poprzedni artykuł: Triki telewizyjnych stylistek, a może detoks z Karoliną Szostak? Typuj... Następny artykuł: Kate Middleton cierpi w ciąży na niebezpieczną chorobę?

Te matki trudno odróżnić od córek, a przecież dzieli je duża różnica wieku

Kobieta, , tagi: instagram
Czy kiedykolwiek ktoś was pomylił z własną... matką? Zobaczcie zdjęcia kobiet, którym może się to zdarzać notorycznie?

Patrząc na niektórych rodziców i ich dzieci, podobieństwo jest uderzające, a komentarze w stylu "wykapana mama" lub "wykapany tata" nie robią już wrażenia na samych zainteresowanych. A co w przypadku, kiedy słowo "wykapana" to za mało, ponieważ rodzic wygląda dosłownie identycznie jak dziecko, albo równie młodo co ono? 

Zapewne wydaje się wam, że to niemożliwe, aby ktoś wyglądał na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat mniej niż ma w rzeczywistości, ale jesteście w błędzie. Nie tak dawno pokazywałyśmy wam matkę, którą biorą za dziewczynę jej syna. Zobaczcie: Ta matka wygląda jak... dziewczyna swojego syna! Nie zgadniecie, jak ona to robi... Tutaj jednak znaczenie miała odmienność płci. Co jednak, kiedy matka jest łudząco podobna do córki, albo wygląda jak jej rówieśnica? Pozostaje przecieranie oczu ze zdziwienia i próby dopatrzenia się różnic. W sieci można znaleźć wiele rodzinnych zdjęć, na których ciężko odpowiedzieć sobie na pytanie, która kobieta to matka, a która to córka. W naszej galerii znajdziecie ich przykłady. Potraficie rozpoznać matkę i córkę?

Polecamy:  Gwiazda "Dirty Dancing" bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa Frances?

Oto najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 02:26

Zobacz także

Nasze propozycje