Poprzedni artykuł: Wiecie, że Ania Przybylska miała siostrę? Agnieszka Kubera udzieliła s... Następny artykuł: Honorata Skarbek skrytykowana przez fanów - co się stało z jej twarzą?

Meghan Markle powiedziała za dużo? Królowa Elżbieta podobno nie jest zachwycona...

Kobieta,
,
, tagi: książę Harry, brytyjska rodzina królewska, Meghan Markle
Dziewczyna księcia Harry'ego udzieliła niedawno wywiadu, który nie spodobał się rodzinie królewskiej...

Czy związek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest zagrożony? Choć między parą wszystko układa się dobrze, dziewczyna księcia niestety podobno nie jest szczególnie lubiana przez jego rodzinę. Sprawę miał pogorszyć wywiad, którego aktorka niedawno udzieliła Vanity Fair. Powiedziała za dużo?

Meghan Markle podpadła królowej Elżbiecie?

Choć brak arystokratycznych korzeni nie przeszkodził Kate Middleton w wejściu do rodziny królewskiej i zostaniu ulubienicą mediów, wydaje się, że w przypadku Meghan sprawa jest nieco bardziej złożona. Rozwiedziona Amerykanka raczej nie jest postrzegana jako wymarzona partia dla księcia - mówi się, że szczególnie nie przypadła ona do gustu księżnej Kamilii, a i królowa Elżbieta nie patrzy na potencjalną żonę Harry'ego łaskawym okiem.

Oliwy do ognia miał dolać wspomniany wywiad, w którym Meghan opowiedziała m.in. o rozwodzie i o swoim związku z Harrym, mówiąc, że "bardzo się kochają". To właśnie ta nieskrępowana otwartość miała nie spodobać się członkom rodziny królewskiej.

Dla niej mówienie takich rzeczy jest być może normalne, ale z punktu widzenia Pałacu jest to niedopuszczalne. Niewykluczone, że mogłaby kiedyś odnaleźć się w monarchii, ale na razie raczej powinna ugryźć się w język -mówi Ingrid Seward, oficjalna biografka i autorka licznych książek dot. brytyjskiej monarchii. Jej zdaniem, podobnymi wyznaniami Meghan kompromituje księcia Harry'ego.

Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Nie da się ukryć, że Meghanróżni się od skromnej Kate, a fakt, że jest amerykańską aktorką może być trudny do przełknięcia dla królowej, nawet pomimo prób unowocześnienia wizerunku skostniałej monarchii. A akurat z jej zdaniem muszą się liczyć wszyscy członkowie rodziny, także niepokorny książę Harry.

Zobacz też: Kate Middleton cierpi w ciąży na niebezpieczną chorobę?

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 10:43

Nasze propozycje