Poprzedni artykuł: Bardzo chuda Angelina Jolie? Nie uwierzycie, co aktorka je! Zobaczcie... Następny artykuł: Zwolnili ją z pracy, bo jest... zbyt atrakcyjna? Ta historia wywołała...

O Melanii Trump znów mówią wszyscy! Dlaczego? Zobaczcie, jak zachowała się, kiedy... dotknął ją mąż

Kobieta,
,
, tagi: Melania Trump, Donald Trump
„Nie dajcie się zwieść sztucznym uśmiechom. Melania Trump nienawidzi życia Pierwszej Damy”, twierdzą przyjaciele pary prezydenckiej. Czy żona prezydenta wytrzyma presję?

Na wspólnych zdjęciach z mężem, z kampanii wyborczej, inauguracji jego prezydentury i wiecu na Florydzie, Melania Trump rozciąga usta w wystudiowanym uśmiechu. Piękność ze Słowenii, która w Stanach pracowała jako modelka, potrafi udawać na potrzeby kamer.

Ale jej najbliżsi przyjaciele twierdzą, że nowa rola ją uwiera. Melania źle znosi presję, wynikającą nie tylko z pozycji Pierwszej Damy, ale przede wszystkim żony tak kontrowersyjnego prezydenta, który na każdym kroku popełnia gafy, narażając się na krytykę światowych mediów. Prezydentura była marzeniem Donalda, a nie Melanii, której coraz trudniej odpierać ataki przeciwników. Ona też płaci za błędy męża. Projektanci nie chcą jej ubierać, odsunęli się od niej przyjaciele, magazyny nie chcą robić z nią sesji.

Melania do tej pory nie zamieszkała w Białym Domu. Postanowiła zostać w Nowym Jorku, gdzie zamknięta w Trump Tower jak księżniczka na zamku, podporządkowała codzienność synowi Barronowi. Do niedawna odprowadzała go do szkoły, teraz prawie nie opuszcza czterech ścian stumilionowego apartamentu.

„Melania jest nieszczęśliwa. Nowe życie nie spełnia jej oczekiwań” – twierdzą jej przyjaciele w rozmowie m.in. z magazynem US Weekly.

W nielicznych wystąpieniach publicznych murem stoi za mężem. Na Florydzie odmówiła z wyborcami Trumpa „Ojcze Nasz”, a potem wypowiedziała się na temat praw kobiet, które zdaniem feministek, Trump ma w głębokim poważaniu. 

„Mój mąż tworzy wielki kraj bezpieczeństwa i dobrobytu (...) Będę działać na rzecz waszych najlepszych interesów. Jestem zaangażowana w tworzenie i wspieranie inicjatyw bliskich mojemu sercu, które będą miały wpływ na sytuację kobiet i dzieci na całym świecie”.

Ale to nie wszystko. Podczas spotkania na Florydzie kamery zarejestrowały kolejny "dziwny " gest Malanii. Chodzi o moment, w którym jej mąż przechodzi za jej plecami i dotyka Pierwszej Damy. Zobaczcie zachowanie Melanii... 

Oficjalne źródła podają oczywiście, że Melania jest dumna z roli, którą pełni i zwycięstwa swojego męża. Gdzie leży prawda? 

My patrząc na zdjęcia perfekcyjnej do bólu Melanii nie możemy się oprzeć wrażeniu, że gra. Ale w co? 

Foto: EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:25

Nasze propozycje