Poprzedni artykuł: "Gdy wszedł do naszej garderoby..." - Paulina Krupińska zdradza, jak p... Następny artykuł: Pierwszy taniec polskiej pary jest hitem Internetu - zobaczcie dlaczeg...

Kolejna wpadka Melanii Trump! To zdjęcie Pierwszej Damy Ameryki wywołało burzę...

Kobieta, , tagi: Melania Trump
Tym razem poszło o lutową okładkę meksykańskiego wydania magazynu „Vanity Fair”.

Wpływowa meksykańska intelektualistka wyraźnie zaznaczyła, że okładka z Melanią Trump pojawiła się w naprawdę fatalnym momencie. Napisała, że to „Świetny przykład braku wrażliwości, empatii... ”. W sytuacji, gdy Donald Trump podejmuje decyzję o budowie muru między Ameryką a Meksykiem, taka okładka tylko dodatkowo prowokuje.

Zobacz także:Amerykańskie media podają, że Angelina Jolie waży 35 kg! Na dowód pokazują zdjęcie

Nie da się ukryć, że na zdjęciu Melania Trump wręcz emanuje bogactwem. Pierwsza Dama Ameryki pozuje nad talerzem pełnym kosztowności, które nawija na widelec jak makaron. Luksusowa biżuteria to dość prowokujący akcent zdjęcia. W końcu znaczna część Meksykanów żyje w ubóstwie. Ta okładka na pewno przyniosła jej jeszcze większy rozgłos. Ale czy o taki efekt chodziło...

Tylko spójrzcie na to zdjęcie:

Zdjęcie okładkowe „Vanity Fair” to zapowiedź tego, co można znaleźć w magazynie. A jest to obszerny wywiad, którego Melania udzieliła w ubiegłym roku innemu magazynowi – „GQ”. Opowiedziała w nim o szczegółach życia u boku Donalda Trumpa.

Zdradziła między innymi, że kluczem do idealnego związku są... osobne łazienki dla niej i dla niego. Dodała również, że obecny prezydent Stanów Zjednoczonych to bardzo wyrozumiały mąż. W jej opinii Donald jest bardzo sprawiedliwym człowiekiem, który bez względu na to czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, potraktuje Cię tak samo.

Myślicie, że teraz Pierwszej Damie Ameryki uda się wybrnąć z tej bardzo niezręcznej "okładkowej" sytuacji?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:56

Nasze propozycje