Poprzedni artykuł: Każda z nas to robi, gdy pozuje do zdjęcia. Ale okazuję się, że bardzo... Następny artykuł: Masz 25 lat i jesteś singielką? I dobrze! Zobacz, w jakim wieku najczę...

Melania Trump znów zaliczyła wpadkę? Ten gest Pierwszej Damy mówi więcej niż tysiąc słów...

Kobieta,
,
, tagi: związek, Melania Trump, Donald Trump
Kamery znów uchwyciły coś, czego prezydent z pewnością wolałby nie oglądać...

Melania Trump znów zaliczyła wpadkę? Podczas wizyty prezydenckiej pary w Izraelu miała miejsce niezręczna sytuacja z Pierwszą Damą w roli głównej. To woda na młyn dla wszystkich, którzy od dawna wątpią w małżeńskie szczęście Donalda Trumpa...

Melania Trump publicznie odtrąca męża

Od moment, gdy Donald Trump zwyciężył w wyborach prezydenckich, on i jego najbliżsi znaleźli się w centrum uwagi wszystkich mediów. Szczególne emocje budzi jego żona Melania, której - pomimo wysiłków - nie zawsze udaje się zachowywać pozory małżeńskiej idylli. Już podczas zaprzysiężenia Donalda kamery zarejestrowały zaskakujące zachowanie Pierwszej Damy, która nie zapanowała nad mimiką, pokazując wszystkim wiele mówiący grymas. Co stało się tym razem?

W poniedziałek rano Donald i Melania wylądowali w Tel Avivie, od momentu zejścia na ląd będąc pod obstrzałem fotoreporterów. Gdy para szła po czerwonym dywanie, prezydent chciał złapać żonę za rękę. Melania - najwyraźniej bez zastanowienia - zdecydowanie odepchnęła dłoń Donalda, co oczywiście skwapliwie wychwyciły kamery. Zobaczcie tylko ten filmik:

Raczej nie potrzeba specjalistów od mowy ludzkiego ciała, by poprawnie zinterpretować ten gest - Melania widocznie unika bliskości z mężem. Być może plotki mówiące o jej nienawiści do życia Pierwszej Damy są bliższe prawdy, niż ktokolwiek z nas mógłby się spodziewać. Tak czy inaczej podobne zachowania nie są korzystne dla wizerunku jej męża - pytanie brzmi, czy Donald będzie w stanie w jakikolwiek sposób naprawić tę sytuację?

Co sądzicie o zachowaniu Melanii? Czy rzeczywiście nie może znieść męża?

Zobacz też: Melania Trump ma sobowtóra? I to w czeskiej telewizji! Internauci są zachwyceni - zobaczcie te zdjęcia!

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:19

Nasze propozycje