Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ludzie mówili, że jest odrażająca i bali się nawet na nią patrzeć! Po... Następny artykuł: Pamela Anderson zrezygnowała z tony makijażu i... wypiękniała! Zobaczc...

Zobaczcie piękną siostrę Roberta Lewandowskiego! Jak to możliwe, że ją tak długo ukrywał ;)

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski
Wiedziałyście, że Robert Lewandowski ma siostrę? I to jeszcze jaką piękną :) Poznajcie Milenę Lewandowską-Miros. Siostra Lewego perfekcyjną figurę zawdzięcza ciężkiej pracy na treningach ze swoją przyjaciółką i szwagierką, Anią.

Milenę Lewandowską-Miros ze sławnym młodszym bratem i szwagierką łączy miłość do sportu. Podczas studiów na UW trenowała siatkówkę. Teraz wychowuje synka Leona, uczestniczy w obozach sportowych Ani i pomaga mężowi, Radkowi Mirosowi rozkręcić markę modową Signor Leone, która szyje męskie garnitury.
Tu na zdjęciu z bratem i mamą:

Milena nigdy nie miała parcia na szkło i nie ma zamiaru wykorzystywać pozycji swojego brata, żeby stać się sławną. Ale oglądając jej zdjęcia w kusym bikini, na których wygląda jak swoja szwagierka, Ania, wróżymy jej karierę w show-biznesie :)

Zobacz w naszej galerii, jaką piękną i stylową siostrę ma Lewy!

Zobacz także: Superfoods na wiosenny detox - naprawdę działają!

Zapisz

Polecany film

Kamila Szczawińska o Ani Lewandowskiej i swojej książce


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 kwietnia 2017, 05:49

Nasze propozycje