Poprzedni artykuł: Jak wygląda teraz Conchita Wurst? Nadal wzbudza wiele emocji Następny artykuł: Melania Trump nie towarzyszy mężowi? Internauci twierdzą, że Donald po...

Gdy nieznajomy chłopak zaczepił ją w barze, postanowiła dać mu szansę. Dziś jest... księżniczką ;)

Kobieta,
,
, tagi: związki, miłość, viral, rodzina królewska
Czasem przypadkowa znajomość może mieć niespodziewany finał. Ta dziewczyna spotkała w barze księcia, który... naprawdę nosi koronę!

Zwykła dziewczyna wychodzi za mąż za przystojnego księcia - brzmi jak oklepany scenariusz komedii romantycznej? A jednak takie rzeczy się zdarzają i to nie tylko na szklanym ekranie. Ta Amerykanka właśnie weszła do rodziny królewskiej!

Miłość jak z bajki? Amerykanka poznała w barze członka rodziny królewskiej

Gdy kilka lat temu podszedł do niej w barze nieznajomy mężczyzna, Ariana Austin nie przeczuwała, że właśnie nawiązuje niezwykłą znajomość, która wywrze wpływ na resztę jej życia. 21-letnia wówczas dziewczyna spędzała wieczór z przyjaciółką, gdy zaczepił ją przystojny chłopak o imieniu Yoel. Choć nie był mistrzem podrywu, Ariana uznała, że jest całkiem miły i zabawny - postanowiła dać mu szansę. Wieczór okazał się sukcesem, a Yoel i Ariana zaczęli się regularnie spotykać.

Mimo, że od początku udana, ich relacja potrzebowała sporo czasu, by przekształcić się w miłość - oboje podróżowali po świecie i związek na odległość początkowo okazał się dla nich zbyt wymagający. Postanowili zostać przyjaciółmi, ale z czasem prawdziwe uczucie wygrało - trzy lata temu Yoel stanął na progu domu Ariany z kosztownym pierścionkiem zaręczynowym. W ten sposób dziewczyna wyszła za mąż za... księcia!

Możemy sobie tylko wyobrażać, jak zaskoczona była Ariana, gdy dowiedziała się, że jej chłopak jest w rzeczywistości księciem i prawnukiem Hajle Syllasje I, ostatniego cesarza Etiopii. Yoel celowo ukrywał ten fakt przed dziewczyną, najwyraźniej nie chcąc, by jego status i pochodzenie miały wpływ na ich znajomość. Najwyraźniej takie rzeczy mają miejsce nie tylko w hollywoodzkich scenariuszach ;)

Dziś para jest już po ślubie - uroczystość w prawdziwie królewskiej oprawie odbyła się 9 września 2017 roku. Yoel i Ariana (która zyskała tytuł księżnej) rozpoczęli wspólne życie w Waszyngtonie. Jak widać, nigdy do końca nie wiadomo, kiedy każda z nas spotka na swojej drodze "księcia" i... co z tego wyniknie :)

Zobacz też: Niebezpieczna moda w sieci - te hashtagi powinny wzbudzić twój niepokój!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 01:34

Nasze propozycje