Poprzedni artykuł: Czas na dziecko... Kiedy ślub... Wciąż słyszysz te pytania? One radzą... Następny artykuł: Otylia Jędrzejczak urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? :) Znamy płeć d...

Była modelka pokazała, jak zmieniło się jej ciało (i życie) po zakończeniu kariery. Daje do myślenia!

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy, modelki
Jako wzięta modelka miała idealną figurę - po zakończeniu kariery nosi większy rozmiar i... wreszcie czuje się szczęśliwa.

Ta historia może dać do myślenia nie tylko dziewczynom, które śnią po nocach o karierze w modelingu. Była modelka Liza Golden-Bhojwani pokazała na Instagramie zaskakującą przemianę, jaka zaszła w jej ciele po zakończeniu kariery. Kobieta waży teraz znacznie więcej i twierdzi, że w końcu... czuje się szczęśliwa.

Wydawałoby się, że praca w świecie mody i udział w pokazach największych projektantów to spełnienie marzeń - do tego celu dążą tysiące dziewczyn stawiających pierwsze kroki w agencjach modelek i czekające na swoją szansę. Tymczasem historia Liz sugeruje coś innego - kobieta przyznała, że w okresie największej kariery jadła zaledwie 500 kalorii dziennie, by zachować szczupłą sylwetkę. Po kilku latach nieustannej walki z własnym ciałem u Liz doszło do zaburzeń odżywiania, co tylko pogłębiło jej cierpienie.

Przełom nastąpił, gdy kobieta poznała swojego obecnego męża - dla niego zdecydowała się częściowo rozstać z zawodem. Zmiana sposobu odżywiania sprawiła, że Liz waży dzisiaj znacznie więcej - jej ciało odzyskało krągłości, a ona sama wreszcie czuje się szczęśliwa. Co ciekawe, nie pożegnała się z modelingiem na zawsze - wciąż pracuje jako modelka, ale plus size. Mając w pamięci niewesołe doświadczenia, za pośrednictwem mediów społecznościowych chce pozytywnie inspirować inne dziewczyny martwiące się swoją wagą.

Naszym zdaniem historia Liz skłania do refleksji na temat wyśrubowanych wymogów, jakie są stawiane dziewczynom chcącym zaistnieć w świecie mody. Była modelka nie jest jedyną kobietą, która przyznaje, że życie na ciągłej diecie nie daje szczęścia. Warto dążyć do realizacji swoich marzeń, ale czasami cena, jaką musimy zapłacić okazuje się zbyt wysoka...

Co sądzicie o tej historii? Czy Liz wygląda lepiej po zakończeniu kariery?

Zobacz też: Kiedyś jej dokuczali, dziś marzą, by się z nimi umówiła. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:56

Nasze propozycje