Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna wygląda jak... wyjęta z Photoshopa. Jednak nic bardziej... Następny artykuł: Dziewczyna pokazała, jak NAPRAWDĘ działa bielizna wyszczuplająca. Jej...

Monika Kuszyńska została mamą! Znamy płeć i imię dziecka

Kobieta,
,
, tagi: monika kuszyńska
Nikt nie wiedział, że... jest w ciąży! Tymczasem niepełnosprawna wokalistka właśnie urodziła. O tym fakcie poinformował dumny tata :)

W 2006 roku muzycy zespołu Varius Manx ulegli wypadkowi samochodowemu. W najgorszym stanie był Robert Janson i Monika Kuszyńska. Od tamtej pory wokalistka porusza się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkadza jej to na szczęście w spełnianiu muzycznych marzeń, a teraz będzie miała okazję sprawdzić się także jako mama.

Zobaczcie także:  Beyonce urodzi dzieci z in vitro! Znamy już płeć rodzeństwa Blue Ivy:)

Kuba Raczyński, mąż Moniki właśnie podał na swoim koncie na Facebooku radosną informację, że został Tatą! Wokalistka urodziła syna. Maluch będzie nosił imię Jeremi.

Taaak❤❤
Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!!!!❤❤❤❤

Gratulacjom i życzeniom szczęścia nie ma końca. Przyłączamy się i my :) Monika po raz kolejny udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia się spełniają!

Foto: Facebook / https://www.facebook.com/muzykmomot/photos/ecnf.100009246018986/1028808917152339/?type=3&theater / autor Justyna Omelczuk

Polecamy także:  Pokazała swój brzuch 11 dni po porodzie. Nie wszystkim się to spodobało:(

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:20

Nasze propozycje