Poprzedni artykuł: Pamiętacie Julię z 'Projektu Lady'? Jej wulgarny wizerunek to już prze... Następny artykuł: Sensacyjna teoria o ciąży Kylie Jenner. Travis Scott ją zostawił, bo n...

Możesz zgarnąć pudełko pełne kosmetycznych perełek jak recenzentka grudnia!

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
W 2017 roku napisaliście prawie 100 tysięcy recenzji! Najaktywniejsze recenzentki nagradzamy pudełkiem-niespodzianką z nowościami i hitami kosmetycznymi. Kto ma na takie ochotę?

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

To był niesamowity rok dla społeczności Kosmetyk Wszech Czasów i wszystkich fanów kosmetyków. Zobaczcie małe podsumowanie 2017 w liczbach:

Infografika rok 2017 w liczbach na KWC

 

Recenzentka grudnia i pudło pełne niespodzianek

Jak co miesiąc spośród najaktywniejszych recenzentek, wybieramy jedną, która będzie miała szanse przetestować zestaw nowości i hitów kosmetycznych.

Recenzentką grudnia zostaje Sephorina, która dodała łącznie 215 recenzji, 119 produktów i zgromadziła na swoim koncie 51 pochwał. To aktywna Wizażanka, która dodaje sporo nowych kosmetyków, a jej zgłoszenia są świetnej jakości i zawierają wiele informacji o produkcie. Sephorina pisze bardzo ciekawe recenzje, w których skupia się na wszystkich aspektach produktu. Dodatkowo chętnie wyłapuje z bazy KWC produkty, które wymagają edycji i uzupełnienia danych. Gratulujemy!

Pudło pełne kosmetyków dla recenzentki grudnia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 grudnia 2018, 17:57

Zobacz także

Nasze propozycje