Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa pokazała odważne zdjęcie z Karaibów. Co za ciało! Następny artykuł: Największe photoshopowe wpadki 2017 roku. Z tych zdjęć śmialiśmy się w...

Melania Trump wygrała z księżną Kate! Chodzi o...

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, kate middleton, Melania Trump
Żona Donalda Trumpa budzi większy podziw niż księżna Kate?

Melania Trump pokonała księżną Kate! Jednak tym razem nie chodzi o stylizacje (chociaż najprawdopodobniej ich modowe wybory nie były tu bez znaczenia), ale o... podziw społeczeństwa. Opublikowano wyniki rankingu najbardziej podziwianych kobiet w 2017 roku - kto budzi największe uwielbienie tłumów?

Najbardziej podziwiane kobiety w 2017 roku

Zarówno księżna, jak i Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych mają miliony fanów na całym świecie - nazwiska obu pań regularnie goszczą na pierwszych stronach gazet, a kobiety marzą, by się do nich upodobnić. Jednak tym razem to Melania Trump okazała się "lepsza" - przynajmniej w ocenie amerykańskiego społeczeństwa. Instytut Gallupa opublikował wyniki sondażu przeprowadzonego, by wyłonić listę najbardziej podziwianych kobiet w 2017 roku. Żona Donalda Trumpa zajęła ósme miejsce, wyprzedzając tym samym księżną Kate, która znalazła się "dopiero" na dziesiątej pozycji.

Jeśli myślicie, że Kate "przegrała" z Melanią, bo nie jest Amerykanką, wyprowadzamy was z błędu - obie panie zostały wyprzedzone m.in. przez królową Elżbietą II, która decyzją ankietowanych uplasowała się na wysokim, szóstym miejscu rankingu. Kto w takim razie znalazł się w pierwszej piątce?

Tytuł najbardziej podziwianej kobiety roku 2017 przyznano Hillary Clinton - charyzmatyczna polityk cieszy się dużym uznaniem wśród Amerykanów. Tuż za nią znalazły się, kolejno: Michelle Obama, Oprah Winfrey, senator Elizabeth Warren (bardzo popularna w USA - spekulowało się nawet, że to ona powinna walczyć o prezydenturę) oraz Angela Merkel. Taki wybór jasno sugeruje, że podziw i szacunek w wielu przypadkach są ściśle powiązane z... władzą ;)

Zgadzacie się z wynikami rankingu? Kto waszym zdaniem zasługuje na tytuł najbardziej podziwianej kobiety w 2017 roku?

Zobacz też: Na te trendy i wydarzenia czekamy w 2018 roku

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 22:26

Nasze propozycje