Poprzedni artykuł: Marta Wierzbicka jest zakochana? Zobaczcie tylko te zdjęcia - co za pr... Następny artykuł: Ta dziewczyna ma piękne włosy, usta, oczy, ale niektórym przypomina......

Wizyta w schronisku z Joanną Krupą a może zdrowy koktajl według przepisy Ewy Chodakowskiej? Znamy idealne książki na maj :)

Kobieta,
,
, tagi: książki, nowości wydawnicze
Co warto przeczytać w tym miesiącu? Przedstawiamy nasze propozycje nowości wydawniczych!

Książek nigdy za wiele - dobra lektura wpasuje się w każdą aurę, czy to słońce czy to deszcz. W maju czeka nas sporo interesujących nowości wydawniczych, które wzbogacą oraz umilą wiosenne wieczory i popołudnia.

Które z nich wybrać?

Warto wykorzystać sezonowe warzywa i owoce, z których przyrządzimy pyszne i zdrowe koktajle - swoje sprawdzone przepisy zdradzi nam Ewa Chodakowska. Miłośniczki czworonogów (i nie tylko) z pewnością zainteresuje zbiór poruszających psich historii opowiedzianych przez Joannę Krupę - modelka zdradzi też tajniki psich adopcji. Zaś Beata Pawlikowska zaprosi na kurs pozytywnego myślenia, by każdy dzień był jeszcze piękniejszy.

Brzmi zachęcająco? To tylko niektóre z naszych propozycji - zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie książki, które naszym zdaniem zasługują na uwagę w tym miesiącu!

Zobacz też: Tak pięknego selfie jeszcze nie było! Z tym efektem nawet makijaż staje się zbędny...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:36

Nasze propozycje