Poprzedni artykuł: Jaką imprezę karnawałową wybrać? My już wiemy - jutro rusza Technorane... Następny artykuł: Często myślisz sobie „Jestem gruba”? To nie anoreksja, ani bulimia, al...

Idealnie gładka skóra na zdjęciu? Nie zgadniecie, gdzie trzeba zrobić selfie, żeby wyszło najlepsze...

Kobieta, , tagi: selfie
Nie w łazience, nie w parku, nie na balkonie... Znamy miejsce, w którym zrobisz idealne selfie.

Na pewno masz choć jedno selfie ;). A jak wypaść na nim najlepiej. Nie tylko liczy się makijaż i odpowiednia poza, ale też... miejsce, gdzie je robisz. 

Architekci z Hongkongu znaleźli na to rozwiązanie. W luksusowym domu handlowym Au Pont Rouge w Petersburgu stworzono tunel, w którym wykonamy idealne selfie i poczujemy się jak prawdziwa gwiazda. 

Jego sekret leży w ułożeniu luster, które idealnie odbijają biel przeciwległej ściany. Dzięki takiemu zabiegowi skóra na zdjęciu wygląda na idealnie gładką. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które wiecznie się borykają z cieniami pod oczami. 

Tunelu do selfie szukajcie w strefie urody i spa Au Pont Rouge w Petersburgu;) A może macie pomysł jak taki "korytarz" do zdjęć stworzyć we własnym domu ;)?

Polecamy także:  Przez 18 miesięcy nie mogła patrzeć w lustro- teraz pokazała na Instagramie "ciemną stronę ciąży i macierzyństwa"

Foto: Instagram/ Pinterest/pin/550776229412783105/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:35

Nasze propozycje