Poprzedni artykuł: Jedna z Kardashianek zmieniła się nie do poznania. "To nie jej twarz!"... Następny artykuł: Trudno w to uwierzyć, ale zdjęcia nie kłamią! Mama Maćka Musiała wyglą...

Najmłodsza 'żywa Barbie' ma tylko 7 lat - jej matka postanowiła, że zostanie gwiazdą

Kobieta, , tagi: Barbie, viral, dzieci
Tipsy, makijaż, samoopalacz - ta siedmiolatka używa więcej kosmetyków niż niejedna dorosła kobieta.

Jesteście ciekawe, jak wygląda najmłodsza żywa Barbie? Poznajcie Chiarę Darwood - blondwłosą piękność z Wielkiej Brytanii. Smaruje się samoopalaczem, nosi mocny makijaż i tipsy w wieku zaledwie siedmiu lat. Dlaczego?

Chiara Darwood - mała Barbie z Wielkiej Brytanii

Mała Chiara bez wątpienia wyróżnia się na tle swoich rówieśniczek - mimo młodego wieku jest zawsze perfekcyjnie uczesana i wystylizowana, a na małych dłoniach nosi staranny manicure. W wolnym czasie nie bawi się lalkami z koleżankami, ale sama upodabnia się do mieszkanki domku dla Barbie i to w świetle reflektorów, biorąc udział w konkursach dla małych piękności.

Jak nietrudno się domyślić, za starannym wizerunkiem stoi jej 27-letnia matka, Charlotte. To ona dba o kreacje, makijaż i kunsztowne fryzury dziewczynki, a zdjęciami "małej Barbie" chwali się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że takie hobby jest raczej kosztowne - do tej pory "upiększanie" Chiary pochłonęło już kilkanaście tysięcy złotych. Nie wszystkim się to podoba - jednak nie chodzi o pieniądze, ale o sam fakt upodabniania siedmiolatki do żywej lalki.

Co na to jej matka? Charlotte tłumaczy, że tylko pomaga córce w realizacji jej marzeń, a dziewczynka sama chce rywalizować w konkursach piękności. Nawet jeśli w jakiejś części jest to prawda, trudno nie odnieść wrażenia, że dzieciństwo Chiary dobiegło końca zanim się tak naprawdę zaczęło. Nam widok sztucznie uśmiechniętej, ufryzowanej dziewczynki w kiczowatych kreacjach wydaje się po prostu smutny...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda najmłodsza "żywa Barbie" na świecie

Zobacz też: Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - kim jest nowa ulubienica amerykańskich mediów?

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2018, 10:25

Zobacz także

Nasze propozycje