Poprzedni artykuł: Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn? Następny artykuł: Dlaczego Emmę Watson pokochały miliony? Nie tylko za jej talent aktors...

Największe wpadki ślubne! Zaniemówiłyśmy na widok zdjęcia nr 3....

Kobieta,
,
, tagi: wpadki weselne
Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu kobiety. Ale czasem może też stać się okazją do wpadek, których internet długo nie zapomni...

Czasem niewiele trzeba, aby tak wyjątkowy pod każdym względem dzień, nagle zamienił się w ten rodem z najczarniejszych koszmarów. Niestety w trakcie przygotowań do ślubu pewnych sytuacji nie da się przewidzieć i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko modlić się o to, by wszystko poszło dobrze.

Jednak kiedy już zdarzy się jakaś wpadka, proponujemy zachować dystans i nie czerwienić się ze złości czy wstydu. Czasami po prostu nie można wszystkiego dopilnować i dopiąć na ostatni guzik. Oczywście pewne rzeczy można przewidzieć -  wiadomo, że warto unikanie krzykliwych wzorów na paznokciach czy włosowych rewolucji.

Im mniej tego dnia będziesz eksperymentować z wyglądem, tym bardziej zachwycisz naturalnością i pięknem wszystkich gości! Najpiękniejsze suknie ślubne tylko czekają aż je przymierzysz, a niektóre kreacje możesz znaleźć nawet w sieciówce :).

W naszej galerii znajdziecie najzabawniejsze zdjęcia ślubnych wpadek, z których śmieje się internet.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:03

Nasze propozycje