Poprzedni artykuł: Korekta nosa bez operacji? Z tym gadżetem to możliwe - rezultat jest s... Następny artykuł: Was też wszyscy pytają, kiedy zajdziecie w ciążę? Zobaczcie, co odpowi...

10-letni chłopiec zapuścił włosy, żeby zrobić perukę dla chorej przyjaciółki. Zobaczcie zdjęcia!

Kobieta,
,
, tagi: Dziecko, włosy
10-letni Tyler Boone z Atlanty zapuścił włosy, żeby zrobić z nich perukę dla jego przyjaciółki, 12-letniej Gabby Ruiz. Dziewczynka cierpi na ostrą formę łysienia plackowatego, przez które straciła włosy w wieku 4 lat. Przeczytaj historię wzruszającej przyjaźni!

Gabby Ruiz z Florydy od czwartego roku życia cierpi na łysienie plackowate. W łagodnej formie w chorobie tej włosy wypadają, tworząc charakterystyczne placki na głowie. Niestety, Gabby cierpi na najostrzejszą formę łysienia - wypadły jej wszystkie głosy, brwi i rzęsy. Jako że peruka z naturalnych włosów jest kosztowna, dziewczynka ukrywała łysinę pod opaskami, chustkami albo kapeluszami.

Trzy lata temu Gabby poznała Tylera. Chłopiec zauważył, że dziewczynka jest nieśmiała i przeżywa swoją chorobę. Zapytał wtedy rodziców, jak mógłby jej pomóc. „Dobrze go wychowaliśmy” – chwalił Tylera tata.

Gdy chłopiec dowiedział się, że dziewczynce nie rosną włosy, postanowił zapuścić własne, żeby zrobić z nich perukę.

Tyler musiał zapuszczać włosy aż przez dwa lata, żeby osiągnęły długość wystarczającą do zrobienia peruki.

W ten wielki dzień, gdy włosy Tylera sięgnęły 25 cm, Gabby własnoręcznie mu je obcięła.

Teraz Gabby musi poczekać kilka tygodni, aż peruka będzie gotowa.

„Cudownie zobaczyć, że Gabby znów się uśmiecha” – mówi mama dziewczynki, która podziwia Tylera za „dobry uczynek, który uszczęśliwił jej córkę”. Ta historia naprawdę dowodzi siły dziecięcej przyjaźni, prawda?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 23:00

Nasze propozycje