Poprzedni artykuł: Zalety picia soków warzywno-owocowych Następny artykuł: Czas na dziecko... Kiedy ślub... Wciąż słyszysz te pytania? One radzą...

Ta kobieta to na pierwszy rzut oka seksbomba, a pod legginsami ma... nogi niegolone od roku!

Kobieta, , tagi: depilacja nóg
Nie wyobrażacie sobie braku depilacji przez tydzień, miesiąc, a co dopiero przez rok? Poznajcie blogerkę, która od 12 miesięcy się nie goli. Jak wygląda? Czy zachęci was do odstawienia depilacji?

Blogerka Morgan Mikenas na co dzień bardzo dba o swoje ciało. Zdrowo się odżywia i ćwiczy, ale się nie... depiluje. Jak sama wspomina, zaczęła się golić około 11-12 roku życia, ponieważ miała problemy z nadmiernym owłosieniem, przez co koleżanki ze szkoły wyśmiewały się z niej. Jednak po 10 latach porzuciła metody depilacji, bo ta czynność zajmowała jej za dużo czasu.

Polecamy:  16-latka nie obcinała paznokci od... 3 lat! Te zdjęcia nas przeraziły...

Trzeba wejść pod prysznic, wszystko ogolić, a potem jeszcze umyć włosy i ciało, co zajmuje sporo czasu. Pewnego dnia pomyślałam "po co ja to robię?" To po prostu bardzo długo trwa. Kiedy się nie goliłam od dłuższego czasu, spojrzałam na swoje owłosienie i stwierdziłam, że nawet nieźle wygląda. W pewnym momencie włosy stały się miękkie i miłe w dotyku.

Polecamy:  Depilacja woskiem na zimno - szybka i skuteczna metoda

Morgan przyznaje, że nie chce nikogo przekonywać do tego, że brak depilacji nóg i pach jest fajny, ale być może kogoś zainspiruje do takiej zmiany w swoim życiu. Wiele z nas na fali tego, że wszystkie kobiety się golą, nawet nigdy nie próbuje, jakby to było, gdybyśmy zaczęły zapuszczać włosy na innych częściach ciała, a nie tylko na głowie. Uważa przy tym, że warto uzmysłowić kobietom, że są piękne bez nadmiernego dbania o siebie. 

Blogerka pokazuje na swoim Instagramie owłosione ciało, czym wśród internautów wzbudza skrajne emocje. Jedni ją chwalą, a inni zarzucają, że jest zaniedbana. W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć Morgan. Wyobrażacie sobie nie golić się przez rok?

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Foto:  Instagram 

Oto żele do depilacji ciała polecane w KWC:

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:09

Nasze propozycje