Poprzedni artykuł: Nie zgadniecie, z kim Ania Lewandowska przyszła na wczorajszą galę! Co... Następny artykuł: 10-letni chłopiec zapuścił włosy, żeby zrobić perukę dla chorej przyja...

Korekta nosa bez operacji? Z tym gadżetem to możliwe - rezultat jest szokujący!

Kobieta,
,
, tagi: gadżety, operacje plastyczne, korekta nosa, Nose Lifter
Nowy kształt nosa bez ingerencji skalpela? Okazuje się, że to możliwe - ten gadżet pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty! Tylko czy chciałybyście go użyć?

Prawdopodobnie wiele z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiało się, jak by to było mieć inny nos - smuklejszy, bez garba, a może odrobinę bardziej zadarty? Jednak perspektywa kosztownej, mało przyjemnej i nieodwracalnej w skutkach operacji plastycznej jest - nie oszukujmy się - raczej zniechęcająca. A gdyby dało się skorygować nos bez konieczności oddawania się w ręce chirurga?

Pewnie słyszałyście już o klipsach, które po pewnym czasie noszenia rzekomo zmieniają kształt nosa - ten gadżet idzie o krok dalej i pozwala uzyskać widoczne rezultaty natychmiast. Mowa o tzw. Nose Lifter, za pomocą którego możemy w kilka chwil zmodyfikować nasz wygląd. Jak to działa?

"Podnośnik do nosa" to nieduże, specjalnie wyprofilowane kawałki miękkiego plastiku, które ostrożnie wsuwa się do nosa. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu, Nose Lifter naciągają nozdrza i podnoszą je w górę, automatycznie powodując zmianę kształtu całego nosa. Aplikacja nie wygląda zbyt przyjemnie, ale nie da się zaprzeczyć, że efekt jest imponujący - zobaczcie!

Według producenta, gadżet należy nosić przez ok. godzinę dziennie w ciągu pierwszego tygodnia stosowania - później można stopniowo wydłużać ten czas, gdy już przyzwyczaimy się do urządzenia i nie będzie nam przeszkadzać. Nose Lifter kosztuje ok. 25$ - w zestawie oprócz "podnośników" znajduje się też aplikator. Gadżet jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach, by każdy mógł dobrać wariant odpowiedni dla siebie lub stopniować uzyskany efekt.

Pomimo, iż producent zapewnia, że gadżet jest bezpieczny, my przyznajemy otwarcie - chyba bałybyśmy się tego użyć ;) Nie będziemy jednak dyskutować ze skutecznością Nose Lifter widoczną na filmiku i zdjęciach - to bez wątpienia sposób na szybką i widoczną zmianę wyglądu. A że niewygodny - cóż, podobno dla urody trzeba cierpieć. Czy warto - pozostawiamy do Waszej decyzji.

Zobacz też: Nie lubisz malować paznokci? Wypróbuj gadżet, który Ci to ułatwi!

źródło zdjęcia głównego: YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:41

Nasze propozycje