Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 10 wielkanocnych dekoracji do 25zł! Następny artykuł: Zobacz film z gali KWC i urodzin Wizaż.pl

Umów się do fryzjera za pomoca... aplikacji!

Booksy to nowa aplikacja, dzięki której możliwe jest bezkolizyjne umawianie się na wizyty do manikiurzystki, fryzjera, masażysty, trenera personalnego czy fizjoterapeuty niezależnie do pory dnia, czy nocy.
booksy

My name is Booksy

Z własnego smartfona, za pomocą kilku kliknięć, możemy zaplanować wizytę w optymalnym dla nas czasie. Co ważne, nie ma konieczności jej potwierdzania - nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu. Dodatkowo Booksy samo przypomni nam o planowanej wizycie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zanim wybierzemy w Booksy miejsce, do którego chcielibyśmy się umówić, możemy sprawdzić opinie innych klientów o danym miejscu i świadczonych usługach oraz samemu ocenić zabieg, z którego skorzystaliśmy. A jeśli okaże się, że wcześniej zarezerwowany termin przestanie nam odpowiadać, możemy go odwołać lub przełożyć bez konieczności tłumaczenia się - wystarczy kliknąć w ekran smartfona. 

Booksy blisko rok temu wtargnęło do USA, szybko odnosząc spektakularny sukces. Nadeszła pora na Polskę - teraz i w naszym kraju mogą korzystać z niej wszyscy Ci, dla których ważne jest decydowanie o swoim czasie i możliwość mobilnej zmiany planów. Booksy to modna aplikacja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom zabieganym. Jest bezpłatna dla każdego użytkownika i działa zarówno na systemie Android jak i IOS.

booksy

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.booksy.net

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje