Poprzedni artykuł: Znamy skuteczny sposób na udany dzień! Następny artykuł: Te zdjęcia wzruszyły nas do łez! Zobaczcie koniecznie w Dzień Ojca

Nowa komedia z Marion Cotillard "Facet do wymiany" już wkrótce w kinach

Kobieta, , tagi: film dla kobiet
Komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc. W filmie występują: Marion Cotillard oraz Guillaume Canet - partnerzy z prawdziwego życia, w roli… filmowej pary!

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na:
a) powolną emeryturę,
b) wybieranie nagrobka,
c) radykalną zmianę życia i wizerunku!


Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki „po fachu”. Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.
Zobaczcie zwiastun:

Film w kinach od 30 czerwca. 

Zobacz także: Jak rozpoznać idealnego kochanka?


Zobacz także

Nasze propozycje