Poprzedni artykuł: One wzięły udział w kontrowersyjnym programie 'Warsaw Shore'. Teraz są... Następny artykuł: Córka Jennifer Lopez odwiedziła ją na planie filmu. Bardzo wyrosła i j...

Jak spełniać marzenia i podejmować zawsze właściwe decyzje? Dowiecie się w grudniu :)

Kobieta, , tagi: książki, nowości wydawnicze
Jakie nowości wydawnicze zasługują na uwagę w grudniu? Podpowiadamy, które książki uprzyjemnią grudniowe wieczory :)

Zima tuż, tuż - w wielu miastach spadł już pierwszy śnieg, a chłodna aura zachęca do spędzania czasu w domowym zaciszu. W otoczeniu świątecznych dekoracji przyjemnie pogrążyć się w lekturze - a nowości wydawniczych nie zabraknie.

Jakie książki warto przeczytać w grudniu?

Czasem mamy wrażenie, że w naszym życiu wszystko idzie nie tak, jak byśmy sobie tego życzyły. To moment, by się zatrzymać i przyjrzeć się sobie i swoim celom. Karina Sęp, doświadczony coach i menedżer w międzynarodowej firmie, od lat pomaga ludziom porządkować ich życie - w książce "Twoja mapa marzeń" podpowiada, jak odnaleźć właściwy kierunek i przyspieszyć realizację marzeń.

Wolicie "lżejsze" tematy i jesteście na bieżąco z najnowszymi serialami? Książka "Diagnoza", oparta na ostatnim hicie TVNu, zdradza szczegóły, których nie zobaczymy na ekranie - dla fanek serialu pozycja obowiązkowa!

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jakie jeszcze nowości wydawnicze czekają na was w grudniu!

Zobacz też: Wiedziałyście, że Melania Trump ma siostrę? Poznajcie Ines Knauss

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 października 2018, 22:23

Nasze propozycje