Poprzedni artykuł: Tatuaży w tym miejscu raczej nikt się nie spodziewał... A jednak podbi... Następny artykuł: Nowa komedia z Marion Cotillard "Facet do wymiany" już wkrótce w kinac...

Znamy skuteczny sposób na udany dzień!

Kobieta, , tagi: gadżety, lenovo
Nowa Yoga 910 sprawi, że wszystko będzie po prostu łatwiejsze. A do tego niesamowicie stylowe.

W pracy, w domu, na imprezie czy w podróży. Znamy urządzenie, które będzie towarzyszyć ci każdego dnia, o każdej porze, a także we wszystkich okolicznościach. Bez wyjątków! To nowy ultrabook Lenovo Yoga 910, który jest idealnym dopełnieniem współczesnej kobiecości. Silny, niezawodny i przepiękny. Przekonaj się sama.

Praca lekka, jak piórko

Niezależnie od tego, czy zamierzasz pracować zdalnie, czy wybierasz się na biznesowe spotkanie, ultrabook Lenovo Yoga 910 dotrzyma ci kroku. To urządzenie, które współgra z każdą kobietą. Waży zaledwie 1.38 kg, jest ultrasmukłe i zmieści się do damskiej torebki. Co więcej, wyposażone jest w czytnik linii papilarnych, który umożliwia błyskawiczne i bezpieczne dostanie się do konta za pomocą odcisku palca oraz baterię pozwalającą na ok. 15 godzin pracy bez dodatkowego ładowania. Koniec z ciężkimi ładowarkami i rozpaczliwym szukaniem gniazdek elektrycznych w miejscach publicznych. Od teraz twoja praca wejdzie w nową sferę komfortu. 

Zachwycający wygląd

Idealnie wyprasowana koszula, szpilki, precyzyjny makijaż i falujące włosy. Wyglądasz wspaniale. Chyba nie chcesz, żeby coś zepsuło ten idealny stan rzeczy? Z ultrabookiem Yoga 910 nie musisz się o to martwić. Został zaprojektowany po to, aby zachwycać. Możesz wybrać wersję z metalową obudową unibody w jednym z technologicznych kolorów sezonu: Platinum Silver, ChampagneGold lub Gunmetal Grey. Dodatkowo urządzenie posiada zegarmistrzowski zawias, który ozdabia je niczym luksusowa biżuteria. To nie koniec. Dla najbardziej wymagających stworzono wersję z hartowanego szkła. Przekonaj się, że Yoga 910 w wersji Glass jest wyjątkowa, tak samo, jak ty.

Relaks szyty na miarę

Ulubiony serial, impreza z przyjaciółmi, dwugodzinna narada z koleżanką przez Skype, a może ćwiczenia fitness z ulubioną trenerką? Sama wybierz, na co poświęcisz swój wolny czas, a Yoga 910 go zorganizuje. Działa w trybie 360 stopni, przez co możesz go używać w trybie laptopa, tabletu, a nawet zrobisz z niego wygodny ,,namiocik”. To urządzenie, które sprawdzi się w każdych okolicznościach. Dwa głośniki JBL, każdy o mocy 2 W, z technologią Dolby® Audio™ Premium i podwójny układ mikrofonów z redukcją szumów pozwolą ci na rozkręcenie każdej imprezy i kontakt z całym światem. Baw się dobrze z Lenovo Yoga 910
Zobacz także: Sześć stylowych fryzur na lato 2017!


Zobacz także

Nasze propozycje