Poprzedni artykuł: Ta cukiernia piecze ciastka na bóle miesiączkowe. Z dostawą pod same d... Następny artykuł: Kawowe ABC - popularne rodzaje kawy

Oceniaj kosmetyki i zgarnij zestaw kosmetycznych perełek - recenzentka listopada już wybrana!

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Uwielbiasz kosmetyki i chętnie dzielisz się opinią na ich temat? Lubisz testować nowości a w drogerii czujesz się jak ryba w wodzie? Świetnie! Możesz zostać recenzentka miesiąca i zgarnąć pudełko wypchane nowościami i hitami kosmetycznymi. Zobacz, jak to zrobić!

Recenzentka grudnia zostaje Magic chocolate cookie. Wizażanka z wieloletnim stażem, która w swoich recenzjach skupia się na wielu aspektach produktu i niewątpliwie pomaga zdecydować o zakupie produktu. Gratulujemy!

Magic chocolate cookie otrzymuje pudełko pełne zimowych nowości i perełek kosmetycznych. Miłego testowania!

Recenzentka listopada zgarnia ten zestaw kosmetyków

Jeśli tak jak Recenzentka Listopada chcesz wygrać pudełko pełne kosmetycznych perełek, bądź aktywna w Kosmetyku Wszech Czasów, pisz rzetelne i prawdziwe recenzje, które doceni społeczność Wizaz.pl oraz dodawaj nowe kosmetyki, których jeszcze nie ma w KWC. Pamiętaj, że liczy się jakość a nie ilość recenzji!

Kochasz nowe kosmetyki? Testuj z nami!

W Klubie Recenzentki czekają na Ciebie nowe testy – zgłoś się i wypróbuj nowości rynkowe zanim trafią do sprzedaży. Testując na Wizaz.pl wpływasz na decyzje zakupowe ogromnej grupy czytelników portalu. Czekamy na Ciebie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2018, 03:19

Nasze propozycje