Poprzedni artykuł: Ta cukiernia piecze ciastka na bóle miesiączkowe. Z dostawą pod same d... Następny artykuł: Kawowe ABC - popularne rodzaje kawy

Oceniaj kosmetyki i zgarnij zestaw kosmetycznych perełek - recenzentka listopada już wybrana!

Kobieta,
,
, tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Uwielbiasz kosmetyki i chętnie dzielisz się opinią na ich temat? Lubisz testować nowości a w drogerii czujesz się jak ryba w wodzie? Świetnie! Możesz zostać recenzentka miesiąca i zgarnąć pudełko wypchane nowościami i hitami kosmetycznymi. Zobacz, jak to zrobić!

Recenzentka grudnia zostaje Magic chocolate cookie. Wizażanka z wieloletnim stażem, która w swoich recenzjach skupia się na wielu aspektach produktu i niewątpliwie pomaga zdecydować o zakupie produktu. Gratulujemy!

Magic chocolate cookie otrzymuje pudełko pełne zimowych nowości i perełek kosmetycznych. Miłego testowania!

Recenzentka listopada zgarnia ten zestaw kosmetyków

Jeśli tak jak Recenzentka Listopada chcesz wygrać pudełko pełne kosmetycznych perełek, bądź aktywna w Kosmetyku Wszech Czasów, pisz rzetelne i prawdziwe recenzje, które doceni społeczność Wizaz.pl oraz dodawaj nowe kosmetyki, których jeszcze nie ma w KWC. Pamiętaj, że liczy się jakość a nie ilość recenzji!

Kochasz nowe kosmetyki? Testuj z nami!

W Klubie Recenzentki czekają na Ciebie nowe testy – zgłoś się i wypróbuj nowości rynkowe zanim trafią do sprzedaży. Testując na Wizaz.pl wpływasz na decyzje zakupowe ogromnej grupy czytelników portalu. Czekamy na Ciebie!

Polecany film

Mariola Bojarska-Ferenc


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2018, 09:31

Nasze propozycje