Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 5 mocnych filmów, które trzeba znać Następny artykuł: Uwaga! Szukamy managera KWC! Pracuj z nami!

Zawsze zdrowsze powietrze - oczyszczacz combi 2w1 Philips

Kobieta,
,
, tagi: Philips
Zacznij oddychać zdrowszym powietrzem dzięki nowemu oczyszczaczowi combi 2w1 marki Philips. Zaawansowane technologie VitaShield IPS i NanoCloud skutecznie oczyszczają i nawilżają powietrze, a inteligentny czujnik mierzy i kontroluje jakość powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.
oczyszczacz powietrza Philips

Pewnie i Ty dążysz do zdrowego stylu życia i dbasz o swoją dietę. Ale czy wiesz, że w ciągu dnia jesz około 2kg żywności i pijesz około 3,7kg wody, a wdychasz aż 13,9kg powietrza? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad jakością powietrza, którym oddychasz Ty i Twoi najbliżsi? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 10-30 razy bardziej zanieczyszczone od powietrza na zewnątrz. Co więcej, szereg zanieczyszczeń takich jak kurz, pyłki, roztocza, dym - to już codzienność, a alergie i choroby układu oddechowego stały się plagą naszych czasów. To wszystko powoduje, że oczyszczanie powietrza, którym oddychamy staje się coraz ważniejsze. Oczyszczacz powietrza pomoże łagodzić objawy alergii i innych problemów górnych dróg oddechowych, a wszyscy domownicy wreszcie odetchną czystszym i zdrowszym powietrzem.

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 swoje efektywne działanie zawdzięcza kilku rozwiązaniom.Technologia VitaShield IPS połączona z doskonałym niemieckim systemem filtrowania skutecznie filtruje zanieczyszczenia, drobne cząsteczki takie jak: gazy, bakterie i wirusy o wielkości powyżej 20nm. Urządzenie to usuwa do 99,9% pyłków, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów oraz sierści znajdujących się w powietrzu. Z kolei unikalna technologia NanoCloud zapewnia wydajne i higieniczne nawilżanie powietrza bez białym plam i mokrych śladów na podłodze wokół urządzenia. Testowane dla wirusa MS2 w instytucie Intertek Institute, USA (testy w komorze o objętości11 m3 przez 2 godziny).

Napełnianie zbiornika na wodę jest niezwykle łatwe, a jeśli zbiornik wody wymaga napełnienia blokada Healthy air protect zawczasu informuje o konieczności uzupełnienia wody. Jeśli woda nie zostanie uzupełniona na czas, urządzenie wyłącza się.

Urządzenie 2w1 jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. 3-stopniowy system wskaźników LED poinformuje Cię o jakości powietrza: niebieski - dobra, fioletowy - wystarczająca, czerwony - zła. Natomiast 3-stopniowe ustawienia prędkości wentylatora umożliwiają dostosowanie przepływu powietrza do własnych upodobań. Nie musisz się jednak samemu martwić się o ustawienia. Inteligentny czujnik mierzy jakość i wilgotność powietrza w pomieszczeniu oraz przedstawia te wartości na potrzeby trybu kontrolowania automatycznego, przez co możesz cieszyć się zdrowszym powietrzem w każdym momencie.

Dzięki łatwemu do ustawienia zegarowi urządzenie może działać przez wybraną liczbę godzin, po upływie których wyłącza się automatycznie. Urządzenie posiada także specjalne ustawienie na noc: tryb snu. Działa wtedy ciszej, z mniejszą prędkością oraz ma wyłączone wszystkie przyciemnione wskaźniki.

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 będzie dostępny w sklepach RTV Euro AGD od października 2015.

Cena - 1729zł.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2017, 00:53

Nasze propozycje